Eurovizija 2014 (atrankos)

Paaiškėjo visi Šveicarijos finalistai

šveicarijaaLapkričio mėnesį Šveicarijoje buvo surengta atranka, kurios metu ekspertų komisija išrinko 6 finalistus – laimingieji vasario 1 d. atliks savo kūrinius nacionaliniame „Eurovizijos“ finale. Tokiu būdu paaiškės nugalėtojas, vyksiantis į Kopenhagą (Danija).

Visi 6 atlikėjai buvo išrinkti skirtingų šalies transliuotojų – RSI (itališkasis) į finalą delegavo vieną, RTS (prancūziškasis) – du, SRF (vokiškasis) – 3.

Vasario 1 d. finale kiekvienas atlikėjas (grupė) dainuos savo dainas bei dar vieną laisvai pasirinktą kūrinį, kad pademonstruotų savo įvairiapusiškumą. Laimėtojas paaiškės susumavus žiūrovų ir žiuri įvertinimus (po 50 proc.).

Finale vasario 1 d. dalyvaus (paspaudę ant dainos pavadinimo, galite įvertinti finalistus):

1. „3forAll“ – „Together forever“;
2. Christian Tschanz – „Au paradis“;
3. Natacha & Stéphanie – „Une terre sans vous“;
4. Nino Colonna – „La luce del cuore“;
5. Sebalter – „Hunter of stars“;
6. Yasmina Hunzinger – „I still believe“;

2013 m. Šveicarijai atstovavo grupė „Takasa“, kuri Malmės (Švedija) scenoje atliko dainą „You and me“ ir antrajame pusfinalyje užėmė 13 vietą.

3 Komentarai

  1. Stipri atranka ziuriu simet visi labai stipriai ruosiasi eurovizijai zinomi stiprus atlikejai pas visus nu zodziu atrodo jei viskas bus gerai viena is stipriausiu o galbut stipriausio lygio eurovizija bus 2014 🙂 o is cia 2. Christian Tschanz – „Au paradis“; tiesiog neitiketinai grazu is pirmo kart kabino po to dar klausiau ir vis labiau patinka simply amazing 🙂

  2. pritariu! mane irgi iš karto užkabino Christian Tschanz – „Au paradis“. nuo pat pirmų akordų! bet dar čia man žavu Sebalter – „Hunter of stars“. kitoks stilius visai, bet.. manau, kad viena iš šių dainų turėtų laimėti. aišku, jei jie ir gyvai taip pat super kaip įraše dainuoja.

  3. na taip butent sios dvi dainos ir mane zavi sveicarai stipriai ruosiasi kaip ir daugelis saliu 🙂

Komentuoti