Eurovizija 2013 (dalyviai)

Pristatyta Rusijos daina „What If“

Vos prieš kelias minutes Rusijos nacionalinis transliuotojas viešai paskelbė šalies atstovės Dinos Garipovos atliekamo kūrinio „What If“ vaizdo įrašą. Šią dainą mergina jau po mažiau nei trijų mėnesių pristatys visos Europos publikai, pirmojo 2013 metų „Eurovizijos“ dainų konkurso metu, gegužės 14 dieną, o jei pavyks patekti į finalą, Dina dainuos ir gegužės 18 dieną.

Daugiau apie atlikėją galite paskaityti ankstesniajame „Eurodienos“ straipsnyje. Primename, kad pernai Azerbaidžane Rusijai atstovavusios močiutės iš Buranovo kaimo užėmė antrąją vietą.

Dina Garipova – „What If“:

10 Komentarai

  1. Butu nuo lietuvos tokia daina sakytu nu puse velnio(panasi I Sasenko biski ji man ir balsu ir isvaizda)Kadangi uz Rusija visi kliks kad sedevras

  2. Būtent, lietuvoj tokia daina net iki finalo nedaeitu, ir pacioj eurovizijoj niekas nebalsuotu, o vat cia jau rusija, pamatysit, auksta vieta paims..:)

  3. turint omeny , kad siemet tai yra bene vienintele balade, uzims auksta vieta:)

  4. Tai tikrai plagiatas, manau. Bet nuplagijuota ne nuo tos dainos, kur rašė Miau. Nuplagijuota nuo 2010 Švedijos This is my life, Šios dainos 2.11 sekundė, o ten 1.42 sek. Taip nesąžininga! Plagiatas 5 vietoje, o originali (ir dar labai jausminga, labai graži) visiškai neįvertinta, net į finalą nepateko.

  5. Iš tikrųjų tik dabar paklausiau tą dainą, kur siūlė Miau. Nu tikrai nuplagijuota! Rusų protu nesuvoksi…

Komentuoti