Eurovizija 2013 (dalyviai)

Į Švediją atstovauti Danijai vyksta Emmelie de Forest

Šį vakarą vykusio Danijos nacionalinio finalo metu paaiškėjo jau septintasis kūrinys, skambėsiantis 2013 metų „Eurovizijoje“. Iš dešimties renginyje nuskambėjusių dainų žiūrovai ir komisija geriausiu pripažino „Only Teardrops“, kurį gegužės 14 dieną vyksiančio pirmojo dainų konkurso pusfinalio metu atliks Emmelie de Forest.

Nugalėtojas „Dansk Melodi Grand Prix“ buvo renkamas dviem etapais: pirmiausia komisija ir žiūrovai į superfinalą  išrinko tris dalyvius, tarp kurių be Emmelie atsidūrė Simone ir Mohamed Ali. Šiems atlikėjams dar kartą pasirodžius ant scenos, buvo pakartota ta pati balsavimo procedūra ir paaiškėjo bilieto į Malmę laimėtoja. Finale taip pat dalyvavo 2009 metais šaliai atstovavęs Brinck, tačiau jam į superfinalą patekti nepavyko.

Savo pasirodymus šį vakarą dovanojo pernai metais Danijai atstovavusi Soluna Samay, taip pat net 3 buvę „Eurovizijos“ nugalėtojai – 1976 metų laimėtojai iš Jungtinės Karalystės grupė „Brotherhood of man“, 1984 metais trofėjų į savo šalį parsivežę švedai „Herreys“ ir 1980 ir 1988 metais nugalėjęs Johnny Logan iš Airijos.

Emmelie de Forest gimė 1993 metais, danės ir švedo šeimoje. Daug laiko vaikystėje mergina praleisdavo tėvo turėtoje fermoje Švedijoje. Atlikėja pradėjo dainuoti itin anksti, pirmieji jos pasirodymai vykdavo giminėms. Mokykloje Emmelie dalyvaudavo įvairiuose renginiuose bei miuzikluose. Nuo 2007 metų atlikėja pradėjo dainuoti gospelo chore, taip pat dažnai pasirodo įvairiuose festivaliuose.

Emmelie de Forest – „Only Teardrops“:

17 Komentarai

 1. TOBULA!!! Mano tope irgi nr. 1, net Lietuvą aplenkė, kas labai retas atvejis 😀

 2. puikus danų pasirinkimas, Eurovizijos gal ir nelaimės, tačiau nepastebėta neliks, kažkoks gūsis naujo vėjo, laabai patinka!

 3. Man nepatinka, Kažkokia balkaniška. Pernykštė buvo bent dešimt kartų geresnė.

 4. Kažkokia lieva daina.. ir man biškį kažkodėl neša į Loreen kopijavimą, toks sceninis sprendimas… Balsas gal ir nieko, bet šiaip tai tikrai nepalyginsi su Ukraina, kurios daina yra daug gražesnė ir skambesnė. Nors stilistiškai panašios biškį… Ir jo, tas balkaniškumas Danijai visai netinka… 🙂

 5. beje, girdėjot, kad ji yra tos garsiosios karalienės Viktorijos proproanūkė?

 6. nejaugi nuo nieko šiemet danai neplagijuoja? Negaliu patikėti.

 7. buvau ir geresniu dainu pvz Brinck-human klausau 30 kartu per diena

 8. Ką čia svaigstat? Panašu į Loreeen? Nejuokauk – nei kiek nepanašu. Čia bent kaip šmėkla nesiskėčioja.. Be tos dūdelės skambėtų visai kitaip, o dabar viskas ok, bet balsą reikia palavinti labiau 🙂

 9. Ir vėl basos kojos, plevesuojantis apdaras…
  Nesakau nieko blogo, bet už tokią dainą nebalsuočiau.

Komentuoti