Eurovizija 2012 (renginys)

Makedonija savo pasirodyme bandys sujungti du muzikos stilius

Thomas Hanses (EBU) nuotr.

Iš karto po Serbijos delegacijos į pirmąją savo asmeninę repeticiją „Crystal Hall“ atskubėjo Kaliopi, daugelio Balkanų pusiasalyje vadinama Makedonijos primadona. „Eurovizijos“ dainų konkursui ji paruošė kūrinį „Crno i belo“.

Kaliopi daina „Crno i belo“ šiek tiek panaši į Lietuvos atstovo Donny Montell – pradžioje dainos ritmas gan lėtas, bet nuo priedainio jis tampa roko stiliaus. Kaliopi ne tik savo kūrinyje derina du stilius, scenoje jai padeda violončelininkas ir smuikininkė – atstovaujantys ramiai ir lyriškai dainos pusei; du gitaristai ir būgnininkas prie Kaliopi prisijungia atliekant „rokinę“ dainos dalį. Makedonijos pasirodymo metu vyrauja daugelio šalių atstovų pamėgta mėlyna spalva. Ekranuose yra rodomi operos vaizdai. Kaliopi balsas skamba išraiškingai bei galingai , bet nežinia, ar to jai pakaks, kad aplenktų likusius pusfinalio konkurentus.

Tik įvedus pusfinalių ir finalo sistemą 2004 metais, Makedonija iki 2007 metų sugebėdavo įveikti finalo barjerą, nors šalies atstovai didesnės sėkmės ir nesusilaukdavo. Deja, pastaruosius ketverius metus šią nedidelę Balkanų pusiasalio šalį lydi nesėkmė. Ar pavyks Kaliopi sustabdyti nesėkmių ruožą ir iškovoti bilietą į „Eurovizijos“ finalą? Tai paaiškės gegužės 24 dieną, antrojo pusfinalio metu.

 

 

10 Komentarai

  1. Ahaha, toks jausmas, kad antrame priedainyje ji stengėsi save išgirsti, perrėkdama melodiją. 😀

Komentuoti