Vaikų Eurovizija

„Vaikų Eurovizijoje“ Lietuvai atstovaus Paulina Skrabytė

Sekmadienį Lietuvos televizijos studijoje susibūrė 11 jaunųjų atlikėjų, svajojančių apie tarptautinės „Vaikų Eurovizijos“ sceną, tačiau sėkmė labiausiai šypsojosi dešimtmetei palangiškei Paulinai Skrabytei. Būtent jos svajinga daina „Debesys“ šį vakarą labiausiai sužavėjo komisijos narius ir gruodžio 3 dieną skambės Armėnijos sostinėje Jerevane.

„Vaikų Eurovizijos“ nacionalinis finalas Lietuvoje susidėjo iš dviejų dalių. Pirmiausiai, susumavus komisijos bei žiūrovų taškus, į superfinalą iškopė trys geriausiai įvertinti atlikėjai: Milita Daikerytė, Paulina Skrabytė ir Daumantas Bagdonavičius. Dilemą, kam iš jų teks teisė atstovauti Lietuvai „Eurovizijoje“, sprendė komisija.

Kaip seksis Paulinai, sužinosime jau mažiau negu už trijų mėnesių.

Paulina Skrabytė — „Debesys“:

Nacionalinio finalo dalyvių pasirodymų eiliškumas:

 1. Grupė „Štai“ — „Geros dienos“;
 2. Dominykas Kovaliovas — „Kodėl?“ ;
 3. Agnė Lukaševičiūtė — „Balti sparnai“;
 4. Gabrielė Rybko — „Beždžioniukai“;
 5. Dorotėja Kravčenkaitė — „Aš skrisiu“;
 6. Daumantas Bagdonavičius — „Namai“;
 7. Paulina Skrabytė — „Debesys“;
 8. Laura Kastanauskaitė — „Mano šokis“;
 9. Bernardas Garbačiauskas — „Namo“;
 10. Ieva Binevičiūtė — „Pasakyk“;
 11. Milita Daikerytė — „Degu ritmu“.

Dalyvius vertino:

 • Lietuvos Televizijos prodiuseris Jonas Vilimas;
 • Lietuvos Televizijos vyr. režisierė Asta Einikytė;
 • Chorvedė, muzikos prodiuserė Eglė Nepaitė;
 • Dainininkas Donatas Montvydas;
 • Vokalo pedagogas, kompozitorius Artūras Novikas;
 • Operos solistas Edmundas Seilius;
 • Operos solistė Kristina Zmailaitė.

Pirmojo balsavimo turo rezultatai:

Vieta Dalyvis
Žiūrovų balai
(skliausteliuose balsų skaičius)
Komisijos balai Galutiniai balai
1. Milita Daikerytė
12 (1688)
10
22
2. Paulina Skrabytė
6 (311) 12 18
3. Bernardas Garbačiauskas
7 (899) 7
14
4. Daumantas Bagdonavičius 8 (1357) 4 12
5. Agnė Lukaševičiūtė 10 (1421) 2 12
6. Laura Kastanauskaitė 4 (242) 6 10
7. Grupė „Štai“ 1 (137) 8 9
8. Gabrielė Rybko 2 (140) 5 7
9. Ieva Binevičiūtė 5 (298) 1 6
10. Dominykas Kovaliovas 0 (97) 3 3
11. Dorotėja Kravčenkaitė 3 (201) 0 3

 

Jurijaus Vlasovo nuotr.

71 Komentarai

 1. Nekelkite bangų dėl visokių peticijų, o geriau paskaitykite renginio nuostatus, būtent 13 punktą
  13. Per finalo koncertą paskelbus bendrus balsavimo rezultatus, tris pirmas vietas užėmę dalyviai dar kartą atliks tas pačias dainas ir juos vertins bei balus skirs tik komisija. Finalą laimės daugiausiai komisijos balų surinkęs dalyvis.
  Daugiau info čia: http://www.lrt.lt/tv/static.php?strid=5532253

  Visi dalyviai yra pasirašę sutartis, sutartyje tas punktas taip pat yra įtrauktas, vadinasi priekaištų niekam neturėtų būti.
  Militos surgaliai – laikas NUSIRAMINTI.

 2. Jeigu su Paulina dainavo UPS’ai, tai bent praeitais metais UPS sudėtyje buvo LATG’.os gen. direktoriaus Edmundo Vaitiekūno anūkas, gal ir dabar jis ten dainavo. kam įdomu aiškinkitės patys.
  Manau delegavimo tendensijos aiškios….

 3. to says:
  būtent neteisingos taisykles, kurios turi buti pakeistos!!!Arba kam tas ziurovu balsavimas buvo surengtas tegu paaiskina rengejai..

 4. 50 kometaroriu visų pirma ta peticija nieko nepadės, nes nebepirma kartą jau ji yra rašoma dėl eurovizijos tai buvo 2007 tai vietoj rūtos ščiogolevaitės Lietuvai atstovauti buvo išrinkta 4fun, nes buvo sumaišyti balsavimo numeriai kai visi mane akd balsuoja už rūta pasirodo, kad balsavo už 4fn ir ką ogi nieko ji nepadėjo 😛 toje peticijoje buvo pasirašiusiu tikrai nemažai gal virš 1000, bet… jeigu norėte konkrečiu rezultatų vien peticija nepadės 😛

 5. keista,jeigu pagal 13 punkta 3 finalininkai turejo dar karta sudainuoti,kaip budavo visada,tai kodel si karta nereikejo sudainuoti,labai daug klaustuku siais metais!!!

 6. tai peticija tik pradzia..reikia eiti toliau ir nepalikti tokios neteisybes

 7. Tai reikėjo prieš nac. atranką rašyti visokias peticijas. Jeigu komisija būtų išrinkus Militą, tai dabar tylėtumėt kaip niekad. Susitaikykit pagaliau. Paulinos daina gera. Ji pasirodys gerai, nes ji pilna nuoširdumo ir muzikalumo. Jeigu jums nepatinka, tai nereiškia kad ir kitiems. O palaikymo jai reikia labiau nei peticijų. Sėkmės!

 8. Kaip nervina tos paulinos gerbejai, kurie net neziuri i daina. Arba tie kurie militos nekencia, net nepasiziuri kokia daina, ir iskarta paulina gina. Nu ziauri ta jos daina, nebesvaikit

 9. Milita turejo leimiet asradau lentele kur parasyta kad galutiniai balai MIlita Daikeryte:22 O paulina:18 balu tai kaip cia Paulina laimiejo o ne Milita ?

 10. Paulinos daina pilna nuoširdumo???nėra ten jo nei gramo..paziurek baltaruses daina,va ten tai nuoširdumas,jausmingumas tryksta..gėda Lietuvos komisijai,oi kaip geda..matyt rinko ausis ir akis užsidengę..arba tokie jau ten ir „profesionalai“..

 11. man įdomu, kaip tu pats galėtum sukurti ir juo labiau atlikti kūrinį nuoširdžiai? Esi tipiškas lietuvis, kaip daugelis čia kritikuojančių. Nuoširdumo jai tikrai netrūksta savo amžiuje. baltarusė jau naudoja vaidybą. kaip to nepastebi? nevaidink, kad esi gudresnis už kitus. 🙂

 12. Prisiminkit kaip visais metais trys geriausieji patekdavo į super finalą ir kartodavo savo pasirodymus, o tada komisija iš jų išrinkdavo nugalėtoja, tai šiais metais viskas buvo taip pat tik kad finalininkai nekartojo savo pasirodymo, o tiesiog komisija pažiūrėjo jų pasirodymu kartojimus ir nusprendė kas kokią vietą užims… Ir komisijos nuomone laimėjo Paulina.. Taigi jokių apgaulių čia nėra.

 13. Turejo patekti Milita o ne kazkokia Paulina,Milita daug geresne negu ta Paulina ir siaip man atrodo buvo papirkti teisejai.

 14. Jeigu būtų Paulinos papirkti teisėjai, tai ir žiurovų balsų ji tikrai daug daugiau būtu turėjus…

 15. Nelabai suprantu , Milita surinko 22 balu o Paulina 18 ir Paulina laimejo ?? Cia neteisingumas . Tikriausiai teveliai sumokejo pinigeliu :))))) Bet mano nuomone sito taip nepaliksim ..

 16. Išklausius visų dainas, Paulinos daina išsiskiria – tegu ir nestandartas. Viskas bus ok, klipas putiovas, iki šiol lietuvaičiai nieko gero nebuvo pateikę. Manau ši chebrytė dar mus nustebins – paprasti, nepasikėlę, bet neprasti. Sėkmės

 17. Laura Kastanauskaite buvo tinkamiausia kandidate i eurovizija,tik kazkodel su mergaite nepadirbejo sceninio ivaizdzio komanda.Gaila

Komentuoti

Miroslav
„Eurodienos“ administratorius bei ilgalaikis redaktorius. 2007 metais įkūrė „Eurodienos“ pirmtakę „Eurosavaitę“.