Eurovizija 2011 (renginys)

Scenoje — griausmingieji „Eldrine“

Alain Douit (EBU) nuotr.

Repeticijų maratoną tęsia Gruzijos atstovai — grupė „Eldrine“. Rokeriai, kaip ir buvo galima tikėtis, pasižymi savo energija bei maištingumu. Grupės vokalistė vilki futuristinį stilių primenančią žalios ir juodos spalvų suknelę, gitaristai apsirengę ryškias liemenes primenančiais apdarais. Fone mirksi plytų sienos atvaizdas bei daug šviesų, sukuriančių dramatišką įspūdį. Atlikėjos balsas skamba puikiai.

11 Komentarai

 1. Labai gera daina, tikiu, kad tai gali būti tamsusis arkliukas šiais metais, kuris pasieks daug daugiau nei prognozuojama. 8/10.

  P.S. Lažybininkai žada, jog Gruzija nepateks į finalą. Aš manau kitaip.

  /Bevardis/

 2. Senseless > 100 proc. pritariu;]
  Ir aplamai, daina gan originali, stilius išlaikytas, o ne dešimties už širdies griebiančių baladžių mix’as;]
  pagal mane, ir finalan patex, ir ten aukštai kils;D

 3. Rubai baisus ! Ir labai vokaliste zodzius suvalgo ! Neaisku nei kokia kalba dainuoja ! Anyway, tarp baladziu ir kitu saldumynu pasimesti neturetu.

 4. Toks jausmas, jog aš nežinočiau, ką vokalistė dainuoja… Priedainis užgožia jos „rėkimą“ 😀

 5. Sita daina jauciu bus tas netiketumas. Nes ir daina galinga ir sou ir judesiai ir viskas gerai cia. O del rekimo, tai gal nenusisnekekite. Ji dainuoja lbj gerai, cia ROCK stilius, o ne Sasenko kazkokia su savo daina, kuriuos nieks nesiklausytu net pries miega… zdz, sekmes Gruzijai!!

 6. Man tai patiko sita daina, rock stiliaus visi rekia. O ten kur kazkas rase kad ryja zodzius tai nesamone, labai aiskiai visi girdisi

Komentuoti