Eurovizija 2011 (dalyviai)

Portugalijai „Eurovizijoje“ atstovaus kolektyvas „Homens da Luta“

HomensdaLutaVakar vakare Portugalijoje jau 47-tąjį kartą vyko kasmetinis „Festival da Canção“ renginys. Scenoje pasirodė 12 dalyvių, kurie atliko internetinę atranką įveikusius kūrinius. Svečių teisėmis pasirodė pernai Portugaliją trečią kartą iš eilės į finalą išvedusi Filipa Azevedo ir šiųmetinis Maltos atstovas — Glen Vella.

Po ilgo komisijos balsavimo, kuomet kiekvieno regiono (Portugalijoje jų — 20) žiuri skelbė savo rezultatus, į lyderius išsiveržė Nuno Norte, tačiau paskelbus televizijos žiūrovų balsus, paaiškėjo, kad daugiausiai balų surinko kolektyvas „Homens da Luta“. Jie buvo ir internetinio balsavimo lyderiai. Grupė pergalę išplėšė su kūriniu „Luta É Alegria“.

Daugiausiai gatvėse pasirodantis kolektyvas, savo pasirodymuose nestokoja improvizacijų ir humoro. Dauguma atlikėjų įkūnija 1974 metų revoliucionierius, ši tema nėra reta ir grupės kūriniuose.

Jau pernai kolektyvas dalyvavimo Portugalijos nacionalinėje atrankoje, tačiau už taisyklių pažeidimą buvo diskvalifikuoti. Kiek vėliau „Homens da Luta“ išleido pirmąjį albumą, kuriame galima išgirsti net 14 kūrinių.

Sužavėti Europą portugalai bandys pirmajame „Eurovizijos“ pusfinalyje gegužės 10 dieną.

„Homens Da Luta“ — „Luta É Alegria“

15 Komentarai

 1. Lakky, davai sporijam, kad busim aukščiau už juos ;D

 2. Bet kaip jie tikisi laimet su tokia…daina? Gal jie siaip sau reklamuoja sali? Zodziu, toli nenueis 😀

 3. Mane apskritai nervina, kad portugalai visada dainuoja savo kalba ;D

 4. Haha kokia nesamone 😀 Mano top 5 is kito galo :

  30.Serbia
  31.Portugal
  32.FYR Macedonia
  33.Moldova
  34.Italy
  😉

 5. blogiausias pasirodymas !!!!!!!!!!!!! LAST OF THE LAST !

 6. Apskritai pirmo pusf. dainos niekuo ypatingos ir baladžių nėra, kaip pernai vos ne kas antra. Tik tiek, kad jei mums ir atiteks, tai tik mažieji balai. Balkanai sau viską išsidalins.

 7. Primena Čekijos 2009-ais metais pasirodymą. Bet čia ne čigonai, čia turbūt kokie protestuotojai 😛

Komentuoti