Vaikų Eurovizija

Lietuva pasiruošiusi nacionaliniam „Vaikų Eurovizijos“ finalui

Sekmadienio vakarą  Lietuvos Televizijos eteryje nuaidėjo antrasis ir paskutinis nacionalinės atrankos į „Vaikų Euroviziją“ pusfinalis, kurį „Laiminga diena“ pradėjo jauniesiems atlikėjams sektinu pavyzdžiu tapusi Eglė Jurgaitytė. Jai scenoje pritarė kūrinio bendraautorius Raigardas Tautkus, kuriam šį vakarą atiteko pareiga vertinti dalyvius.

Likusias žiuri vietas užėmė:

 • vokalo pedagogė, LATGA-A atstovė Viktorija Kalpokaitė;
 • muzikos prodiuseris Egmontas Bžeskas;
 • sportinių šokių šokėjas, treneris Gintaras Svistunavičius;
 • Lietuvos Televizijos prodiuseris Jonas Vilimas;
 • „Eglės“ ansamblio vadovė, Vilniaus Kolegijos menų fakulteto dainavimo dėstytoja Eglė Juozapaitiėnė;
 • Kazimieras Šiaulys.

Susumavus komisijos ir televizijos žiūrovų balsus, finalo dalyvių gretas papildė žiūrovų bei komisijos simpatijas pelniusios: vilnietė Milita Daikerytė ir klaipėdietė Guoda Marija Petrauskaitė. Dėl bilieto į Minską taip pat kovos komisijos favoritai: grupė „UPS“ ir antrą vietą žiūrovų lentelėje užėmęs Daumantas Bagdonavičius. Finalui taip pat buvo reikalinga Deimantė Vaičiūtė su daina „Esu reikalinga“.

Penki dalyviai, kuriems šįkart sėkmė šypsojosi ne taip smarkiai, vis dar gali tikėtis būti deleguoti į finalą LRT sprendimu.

Antrasis pusfinalis bus kartojamas: pirmadienį 12.30 val. per Lietuvos Televiziją ir šeštadienį 11.00 val. per Lietuvos Televizijos antrąjį kanalą.  Laidą taip pat rasite internetu, šioje nuorodoje.

Antrojo pusfinalio rezultatai:

Vieta Nr. Atlikėjas
Daina Žiūrovų balai
(Skliausteliuose — balsų skaičius)
Komisijos balai Taškų
suma
1 04 Milita Daikerytė Tarp tavęs ir manęs 12 (1058) 10 (63) 22
2 08 Grupė „UPS“ Čiuk – Čiūku 4 (316) 12 (69) 16
3 10 Guoda Marija Petrauskaitė Į kelionę 8 (698) 8 (59) 16
4 09 Daumantas Bagdonavičius Gal 10 (720) 4 (27) 14
5 07 Deimantė Vaičiūtė Esu reikalinga 6 (449) 5 (31) 11
6 01 Grupė „Linksmasis Do“ Šypsos angelai 3 (251) 7 (54) 10
7 03 Bernardas Garbačiauskas Tai mano muzika 5 (381) 4 (27) 9
8 02 Ieva Binevičiūtė Svajonė 7 (614) 2 (16) 9
9 06 Dalius Garnys Žemės balsas 2 (236) 6 (34) 8
10 05 Nedas Šiuipys Pirmas bučinys 1 (194) 3 (26) 4

Jau šį sekmadienį, rugsėjo 26 d., 21.10 val. per Lietuvos Televiziją Jūsų laukia nacionalinis „Vaikų Eurovizijos“ finalas — renginys, kurio negalima praleisti. Pirmajame etape kartu su komisija išrinksite tris superfinalistus. Po pakartotinų pasirodymų, vienintelį ir geriausią, kuris lapkričio 20 dieną pasirodys Minsko arenoje, paskelbs žiuri.

Be to, 1 – 3 vietos savininkų laukia atitinkamai 5.000, 3.000 bei 2.000 litų prizai iš LATGA-A.

Pirmojo pusfinalio nugalėtojų pasirodymus rasite paspaudę čia.

Antrojo pusfinalio dalyvių pasirodymai:

Milita Daikerytė — „Tarp tavęs ir manęs“:

Grupė „UPS“ — „Čiuk – Čiūku“:

Guoda Marija Petrauskaitė — „Į kelionę“

Daumantas Bagdonavičius — „Gal“:

Deimantė Vaičiūtė — „Esu reikalinga“:

Grupė „Linksmasis Do“ — „Šypsos angelai“:

Bernardas Garbačiauskas — „Tai mano muzika“:

Ieva Binevičiūtė — „Svajonė“:

Dalius Garnys — „Žemės balsas“:

Nedas Šiuipys — „Pirmas bučinys“:

Ieva Binevičiūtė Svajonė
Dalius Garnys Žemės balsas
Nedas Šiuipys Pirmas bučinys

64 komentarai

 1. Visi dalyviai Šaunuoliai, tik vieni pastangų idėję mažiau – kiti daugiau. Viliuosi, kad laimės verčiausias. O asmeniškai palaikau Silvestrą Beltę, tad kam nesunku pabalsuojam! Sekmės dalyviams! 🙂

 2. kaip supratau Gertruda atstovauja tik Milita.Nieko nuostabaus.Tiesiog jaucia,kad yra stipresniu konkurentu.Tai ir stengias kaip imanydama,kitus dalyvius juodindama.Mergele,pramerk akeles.Lyginant su Egle,Milita 0.Daina neisimenanti.be to tokiu dainu panasiu prirasyta begales.Tai isvada viena.Bandai prastumti preke graziai ipakuota.Tik va beda,preke nekokia.O pasirinkti is dalyvaujanciu finale uz ka balsuoti galima.Man ir Guoda,ir Bartas patiko.Ir dainos superines,ir dainuoja sauniai.Taigi,balsuokim uz kokybe,o ne uz prasta Eglutes klona!Sekmes!

 3. Minske labiausiai bus vertinamas tai kad vaikai yra vaikai o ne kad jie pamegdziotu suaugusius, y tai atsizvelgiant DEKA galima sakyti butu paskutines, Militos dainoje zodziu neina suprasti tai yra labai svarbu, ir taip pat pasirodyme nori atrodyti suaugusi. Manau daina geriausia Barto uzvezanti tikrai europa uzvestu:) Taigi pabalsuosiu uz jy, kad eilini karta neisiustu kazko neydomaus ir nesuprantamo…..

 4. Man patinka , kad vaikai ideja labai ideja daug pastngu. As igi svajoju kadanors dalyvauti ik , kad as labai nedrasi!
  Man labai patiko Milita, jos daina labai isimintina , o tai labai svarbu eurovizijoje. Ir jois sokis patiko. Jei pasiulyciau visus zinksnelius aktyviai daryti, o dainuoti aiskiau.
  Patiko Guoda Marija jos daina linksma apie kelione, ji visada su sypsena. Tik man jos pasirodyme visko per dauk.
  Barto pasirodyme pastebiu pastangas, bet vis delto jis man nelabai patinka… Visi vaikai pasirode savaip idomiai. Na o Deka jau labai nevaikiska, o tai yra nelabai gerai. Eurovizijoje turi buti energija, ir uzvezandis priedainis…
  O as balsuosiu uz Milita. Tau reikia siektiek but drasesniai ir tu nugalesi!

 5. kazin kodel tik komisija galutini balsa turi/ jei laimes UPS, tai bus viskas aisku, kam tada konkursas/pajuokai?

 6. man tai labiausiai patiko milita ji nereali ypac jos daina ir ji labai isdimine, fainas dainos stilius r t.t nu tikrai ji turejo laimet!!!

 7. Manau, kad laimeti buvo verta Guoda Marija Petrauskaitė, nes jos daina buvo ir linksma, ir greita. To ir reikia eurovizijoje.Kaip E.Jurgaitytes greita daina buvo ir ji nors laimejo 3 vieta :). O bartas man is viso nepatiko su savo „oki doki“ 🙁

 8. su Militos daina buvo žiaaaauriai daug atidirbta, ti va bėda, kad ji pati neišpildė savo dainos nes truputį užduso. Upsiukai gerai dainuoja, man jie panašūs į tuos iš Gruzijos kur laikėję buvo, na o Bartas, daina buvo šlamštas. Daug tokių ant kiekvieno kampo. Visiškai nepatio komisijos įvertinimas. Na nieko, kitais metais jei Milita parašys geresnę dainą, pasitreniruos turėsime nugalėtoją Vaikų Eurovizijos :). P.s. savo dainą tarp manęs ir tavęs ji kūrė pati, tik aranžuotę ir t.t. padėjo patobulinti specialistai.

Komentuoti

Miroslav
„Eurodienos“ administratorius bei ilgalaikis redaktorius. 2007 metais įkūrė „Eurodienos“ pirmtakę „Eurosavaitę“.