Vaikų Eurovizija

Lietuva pasiruošiusi nacionaliniam „Vaikų Eurovizijos“ finalui

Sekmadienio vakarą  Lietuvos Televizijos eteryje nuaidėjo antrasis ir paskutinis nacionalinės atrankos į „Vaikų Euroviziją“ pusfinalis, kurį „Laiminga diena“ pradėjo jauniesiems atlikėjams sektinu pavyzdžiu tapusi Eglė Jurgaitytė. Jai scenoje pritarė kūrinio bendraautorius Raigardas Tautkus, kuriam šį vakarą atiteko pareiga vertinti dalyvius.

Likusias žiuri vietas užėmė:

 • vokalo pedagogė, LATGA-A atstovė Viktorija Kalpokaitė;
 • muzikos prodiuseris Egmontas Bžeskas;
 • sportinių šokių šokėjas, treneris Gintaras Svistunavičius;
 • Lietuvos Televizijos prodiuseris Jonas Vilimas;
 • „Eglės“ ansamblio vadovė, Vilniaus Kolegijos menų fakulteto dainavimo dėstytoja Eglė Juozapaitiėnė;
 • Kazimieras Šiaulys.

Susumavus komisijos ir televizijos žiūrovų balsus, finalo dalyvių gretas papildė žiūrovų bei komisijos simpatijas pelniusios: vilnietė Milita Daikerytė ir klaipėdietė Guoda Marija Petrauskaitė. Dėl bilieto į Minską taip pat kovos komisijos favoritai: grupė „UPS“ ir antrą vietą žiūrovų lentelėje užėmęs Daumantas Bagdonavičius. Finalui taip pat buvo reikalinga Deimantė Vaičiūtė su daina „Esu reikalinga“.

Penki dalyviai, kuriems šįkart sėkmė šypsojosi ne taip smarkiai, vis dar gali tikėtis būti deleguoti į finalą LRT sprendimu.

Antrasis pusfinalis bus kartojamas: pirmadienį 12.30 val. per Lietuvos Televiziją ir šeštadienį 11.00 val. per Lietuvos Televizijos antrąjį kanalą.  Laidą taip pat rasite internetu, šioje nuorodoje.

Antrojo pusfinalio rezultatai:

Vieta Nr. Atlikėjas
Daina Žiūrovų balai
(Skliausteliuose — balsų skaičius)
Komisijos balai Taškų
suma
1 04 Milita Daikerytė Tarp tavęs ir manęs 12 (1058) 10 (63) 22
2 08 Grupė „UPS“ Čiuk – Čiūku 4 (316) 12 (69) 16
3 10 Guoda Marija Petrauskaitė Į kelionę 8 (698) 8 (59) 16
4 09 Daumantas Bagdonavičius Gal 10 (720) 4 (27) 14
5 07 Deimantė Vaičiūtė Esu reikalinga 6 (449) 5 (31) 11
6 01 Grupė „Linksmasis Do“ Šypsos angelai 3 (251) 7 (54) 10
7 03 Bernardas Garbačiauskas Tai mano muzika 5 (381) 4 (27) 9
8 02 Ieva Binevičiūtė Svajonė 7 (614) 2 (16) 9
9 06 Dalius Garnys Žemės balsas 2 (236) 6 (34) 8
10 05 Nedas Šiuipys Pirmas bučinys 1 (194) 3 (26) 4

Jau šį sekmadienį, rugsėjo 26 d., 21.10 val. per Lietuvos Televiziją Jūsų laukia nacionalinis „Vaikų Eurovizijos“ finalas — renginys, kurio negalima praleisti. Pirmajame etape kartu su komisija išrinksite tris superfinalistus. Po pakartotinų pasirodymų, vienintelį ir geriausią, kuris lapkričio 20 dieną pasirodys Minsko arenoje, paskelbs žiuri.

Be to, 1 – 3 vietos savininkų laukia atitinkamai 5.000, 3.000 bei 2.000 litų prizai iš LATGA-A.

Pirmojo pusfinalio nugalėtojų pasirodymus rasite paspaudę čia.

Antrojo pusfinalio dalyvių pasirodymai:

Milita Daikerytė — „Tarp tavęs ir manęs“:

Grupė „UPS“ — „Čiuk – Čiūku“:

Guoda Marija Petrauskaitė — „Į kelionę“

Daumantas Bagdonavičius — „Gal“:

Deimantė Vaičiūtė — „Esu reikalinga“:

Grupė „Linksmasis Do“ — „Šypsos angelai“:

Bernardas Garbačiauskas — „Tai mano muzika“:

Ieva Binevičiūtė — „Svajonė“:

Dalius Garnys — „Žemės balsas“:

Nedas Šiuipys — „Pirmas bučinys“:

Ieva Binevičiūtė Svajonė
Dalius Garnys Žemės balsas
Nedas Šiuipys Pirmas bučinys

64 komentarai

 1. pirmas pusfinalis buvo stipresnis. Iš šitų nė vienos dainos nematau vertos Eurovizijos. O tie ups’ai visur lenda, jau bloga daros nuo to „džiazo“.

 2. Nesulyginti su pirma atranka, čia kažkoks vėjas na gal dar paskutinis numeris buvo vertas dėmesio. Ups gražiai dainuoja, bet jau tikrai ne eurovizinis variantas.

 3. UPS tikrai verti vien gerų žodžių . Puikiai suderinti balsai , galėtu laimėti tiek atranką , ir galbūt net pačią vaikų euroviziją. Visgi tokios vaikiškos dainos neretai vaikų eurovizijoje ,,sueina“ . Na ir dar Milita visai patiko 🙂 Daugiau varjantų į JESC nematau . Nu gal dar tas cukraus ieškantis bičiukas ;D

 4. Liudna,kai savi neranda kitu variantu.kai skaitai tokiu zinovu kabutese komentarus,atrodo,kad nebuvo 1 atrankos turo.ojuk ten pasirode ir pelnytai laimejo Bartas.Siais metais jam verto varzovo nematau.ir daina stipri,ir pasirodymas puikiai subalansuotas.ir,svarbiausia,pats Bartas turi nugaletojui butina charizma.Kvieciu buti Barto fanais ir finale balsuoti uz ji.

 5. Šis pusfinalis buvo žymiai stipresnis už pirmąjį. Pirmame nebuvo nė vieno verto, na gal tik Dominykas. O šiame labiausiai patiko Ups, žiauriai gera daina, manau, galėtų ir Euroviziją laimėt… Na, ir Milita nieko.

 6. FroG , man gaila tavęs:) UPS – Žiauriai netikusi DAINA Eurovizijai, O Militia, tikrai NIEKO – GERO (pamiršai prirarašyti) Tik tiek…
  Taip kad, linku sėkmės tobulėti:)))
  Moralė: kitus menkindamas, savęs ir „savo grupių“ neišaukštinsi.

 7. Gal čia tas iš tų Justų vienas paišo? Tai atsakysiu, Tik vaikinai ir vežėte, bet tikrai ne Jūsų „daininYYYYkė“ su „savo“ daina. Numeris įdomus tik dėl šokio.

 8. nu kas uz ta Milita cia taip balsuoja? nuo puse dainos paduso,… klaiku… ir lb jau maivos panele, jauciasi kaip pasaulinio garso zvaigzde… blogai lb atrodo, cia juk vaiku eurovizija….. o bartas net negali dalyvaut, nes jam 16 metu… ir siaip pirmas pusfinalis zymiai stipresnis buvo…

 9. Ką tu čia kliedi žmogas , iš manęs šokėjas kaip iš taves komentatorius :DDDDDD

 10. Kaip dabar supratau, KLIEDI tu, milita – VĖJAS konkretus. Tavo suvokimas apie viską taip pat. Ate “ Žmoge“

 11. Mentaliteto trukumas pas kai kuriuos is jusu;)) juokingai atrodo ne dalyviai, o jus su savo komentarais;))) nepavydekit tik! as matau tik du pretendentus atstovauti Lietuva: is pirmo pusfinalio Barta, o is antro – Milita. 😉 o kaip bus pamatysim!;) atsipalaiduokit „zmones“;DDD

 12. As siulyciau is antro pusfinalio Guoda Marija.Pasiklausykit ir paziurekit viskas puiku ir apranga ,ir daina ,ir sokejai.mano supratimu stipru
  !

 13. Na taip, Guoda-Marija sakyčiau graži vaikiška daina. Trys dainos(Milita, Guoda ir Silvestras iš pirmo pusf.) kurios gali konkuruot dėl bilieto į Minską. Visgi tokio talento kaip Eglė daugiau Lietuvoj jau sunku rast.

  /Bevardis/

 14. Mano nuomone, tokiam konkursui kaip „Vaikų eurovizija“ reikia kažko vaikiškesnio nei Bartas ir jo daina. Bartui geriau dar kelis metus palaukti ir suaugusiųjų Eurovizijoje dalyvauti, nes ten irgi baisu, kas darosi.
  Sutinku su anksčiau rašiusiais, jog antras pusfinalis buvo žymiai stipresnis už pirmąjį – mažiau nepatyrusių, neišdainuojančių vaikų.
  Į Euroviziją siųsčiau Dominyką (vienintelis man įsiminęs iš pirmo pusfinalio), galbūt Bartą (bet, kaip jau sakiau, nelabai vaikiškai atrodo ir pati daina nėra labai įsimintina), Militą (jeigu padirbės su vokalu, nes kai kurias vietas vos „ištempia“), grupę UPS (labai patiko, tik neaišku, ar sudomintų kitas šalis), Guodą Mariją Petrauskaitę (atsimenu ją jau iš ankstesnių metų, labai miela mergitė, tik šiemet daina man neypatinga pasirodė).

 15. KLAUSIU: kuo matuojams vaikų „patyrimas“? Mokytojų pavardėmis?
  I atranka DAUG stipresnė, tik ten, matot, žinomų pavardžių mokytojų mažiau buvo, bet tai dar nereiškia NIEKO!!!
  —————
  PASKLAUSYKITE TO PATIES TAUTKAUS PASISAKYMĄ II ATRANKOS METU:
  „…jums teks įdėti daugiau pastangų … ir tam, kas ŠIANDIEN (t.y. II atranką) pasirodėt, norėčiqau palinkėti pasistengti paprotauti pasirodyme (vadovai, vaikai aranžuotojai ir.t.t)
  Aš kalbu apie šiandienos dalyvius. VISIEMS šį vakarą pritrūko kūrybingumo, kad galėtumėte atstovauti Lietuvą.“
  Darykite ušvadas patys, kuri atranka stipresnė. TAŠKAS

 16. rubus dar galima pakeisti-ziurekim i daina-i balsa-o visa kita pataisoma.dar tiesa i dikcija(israiskinga kalba) nes zodziai tariami siaubingai

 17. galiu tik viena pasakyti. . Milita mane labiausiai pritrauke prie ekrano. kunu bego siurpuliukai. na tai kas, kad ji pasimaive, uz tad pasitikinti savimi ir zn, ka daro. o kiti? Upsai isvis vokalu nepasizymejo,kjp triju metu vaikai ale i melodija palemeno kazka. neoriginalu ir nuobodu.bendras vaizdas banalus ir siaip taip pat nusidainavo, O Militai pritruko oro nes ji taip pat daug ir soko.O kiti nzn ka dare sioje atrankoje, nusidainavo ir kjp patys pasaket vejavo, sklaidesi ir pan. apie bernus dalyvaujancius sioje atrankoje galiu pasakyti kad net minutes neisklausiau o jau perjungiau kanala…. linksmasis Do vapsie pzdc, kam kopijuoti latvius?? (is suaugusiuju eurovizijos) Vienintele Milita ir buvo verta balsu, nes tikrai pritrauke prie ekrano!

 18. O aš už Guodą Mariją Petrauskaitę ir jos draugus iš „Keberiokšt“.Artistiški vaikai, skambi daina, nuoširdus atlikimas. Man jie labai patiko, norėčiau juos matyti EUROVIZIJOJE Minske. Ačiū dainos kūrėjams ir vadovams

 19. pažaiskime kas butų jie butų:
  1. Jie išrinktumėme Dominyka (saldi daina). Graži užvedanti daina, bet yra vienas bet, už jį niekas nebalsuoja kaip jis išvažiuotų i Minską jie balsų neturi, komisija padėt negali.
  2. Jie tai būtu Bartas. Aš su savo drauge per youtube peržiūrėjom prietų (2009) metų dalyvius (Lietuva tais metais nedalyvavo) ir pastebėjau kad laimėtojas dainuoja apie šokius, todėl jeigu išleistume Bartą niekas Minske už mus nebalsuotu nes daina apie šokį jau nusibodusi.
  3. Jie tai UPS. Džiazas jau yra laimėjas. 2006 laimėjo Rusija su dvynukėm kurios tai pat dainavo džiazą. Todėl aukštos vietos nesitikėkit iš UPS.
  4. Jie tai Guoda Marija. Jos dainos stilius nematytas negirdėtas, todėl pirmyn į Minską.
  5. O jeigu Milita. Tai kas kad ji biškutėli priduso, Rosita Čivilytė ją biškutėlį užspaus. Jos dainos ritmas įsimintinas o tai didelis pliusas. Nu ir kas kad ji maivosi, Gruzija preitais metais išleido princeses. Ši daina buvo nerealiausia aš už ją balsousiu.
  6. O jie kas nors kitas??? Kitos dainos netokios stiprios kaip tos kurias išvardinau

 20. ne visus į sąrašą įtraukei, todėl jis nieko vertas. O tiek laiko sugaišta…
  Suprantu kad Guoda patiko. Man patinka visai kiti, kurių sąraše nėra, todėl pirmyn Į Minską tuos kurių tamstos sąraše nematyti. Esate neobjektyvus vertintojas ir nepatikimos informacijos skleidėjas (-a). Ir yra Ribotas supratimas apie GERĄ dainą

 21. MILITA GERIAUSIA , manau tai kad ji truputeli uzduso nieko nereiskia, cia yra VAIKU eurovizija,o uzdusimas yra tikrai naturalu,juk jie vaikai !!!! Manau SOKTI IR DAINUOTI vienu metu , yra tikrai kazkas ypatingo <3

 22. Aš manyčiau , kad į Maskvą galėtu važiuoti Guoda Petrauskaitė , nes man ji labiausiai patiko ir daina linksma , ir pati jin labai energinga buvo , ir šokėjai labai gražiai pašoko , o balsas buvo superinis . Nebuvo jokiu nešvarumu . Aš už ją balsuosiu ir raginu kitus pabalsuot už ją.

 23. Sveiki,Militai gal dar reiktu patobuleti! Bet geriausias yra Dominykas Kovoliovas,kai isgirsit,tai ir suprasit,ir daina lyg ir skirta butu vaiku eurovizijai! Doninykai pirmyn:)!

 24. Pazistu milita. pasiputus ir labai fyfute, isimylejus save. siaip, daina visai nieko, bet paduso jinai! tad nemanau, kad ji verta tokiu balsu, ji turi daug „fanu“ tai matos facebook’e ir jie uz ja balsuoja…

 25. O as uz Barta, nors ir Militos daina gera, o kiti manau nieko gero nepasiektu eurovizijoj. ( Srr tik pasakau savo nuomone)

 26. Tik už “Deką” – vienareikšmiškai. Viskas gerai ir kiek energijos turi panelės, kažkoks energetinis užtaisas!!!Instrumentai – gitaros, būgnai,- taigi veža ir dar nematyta – tik vienos jos per abi atrankas kažkuo išsiskyrė. Na buvo gal dar dvi tralialiuškės, kurias šiek tiek atsimenu, bet “Deka” – jau greit bus dvi savaitės – stovi akyse, žodžiu, užkabino normaliai. O apie Militą – tiek, kiek ji „šoko“, padusti neįmanoma, reiškia, trūksta įdirbio. Ir jeigu, nebeprisimenate, pažiūrėkite dar sykį įrašą,- ji ne tik užduso, bet antroje dainos dalyje net silpnai beintonavo. Tada palyginimui, nors apie Bartą irgi turiu savo nuomonę, bet jis šoko iš tiesų, ne tik raivėsi, tačiau kažkaip nepaduso. Žodžiu, palaikykime „Deką“ už originalumą ir prasmingą dainą!!!!!!

 27. as jums galiu pasakyti kad guoda yra verta laimeti nes ji labai stengiasi ir dainuoja nuo 3-4 metu as ja pazystu ir ji yra labai nuosirdus ir geras zmogus mano nuomone nieko nepakeis bet kam ji patiko tai balsuokit uz ja ir patariu isiklausyti ir paziureti kaip ji energingai dainuoja o tokiems kaip ups pasakau ne!!!!!! as patariu balsuoti uz guoda nes ji
  vienintele ir nepakartojama

 28. Nu va prasideda agitacijos, kaip prieš rinkimus. Nei už tą jūsų Mi, nei Ba, nei Ko, nei Guo, JUK GIMINĖS IR ARTIMIEJI, facebook’o draugai seniai žino kaip ir už ką…
  Tai ir yra PARAZITUOJANTI balsavimo sistema, o agitacijas pasilikite sau.
  Pagaliau supraskite, kad tas jūsų „numylėtinis“ gali juodai prakišti, nes jis palaikymo nesulauks iš kitų šalių. Ir pabaikite tas nesąmones. Šūkavimus, liaupsius, nieko ten NĖRA, ŠNIPŠTAS.
  1) dainą reikia sukuri vaikui, iš karto jaučiasi kas kūrė dainą pats, kur absoliučiai sukurta suaugusių,
  2) vaipytis ko ghero visi moka. Vertinamas ne vaipymasis.
  3) gerbėjų visada turės daugiau vilnietis, kaunietis….
  Tačiau kitom šalims „da fieni“, iš kokio tu miesto, taip kad….

 29. Išvada, Montvydas nerealizavo savęs eurovizijoje, tad pasirūpino relizuoti per vaiką. Eitų geriau kurti sau dainų ir ruoštųsi savo eurovizijai:D Trūksta žodžių ir tiek

 30. Man tie Upsai išvis kažkoks balaganas. Aišku, kur vaikų eurovizija, o kur suaugusių, bet man tai pieva. Kalbu už save 😉

 31. Militos daina bent isimenanti. jau kelinta diena neiseina is galvos. o kiti padainavo,tai nieks neisimine. as asmeniskai uz Milita:) Justai nerealus,beje jau antra karta eurovizijoj dalyvautu.

 32. Na man asmeniškai Militos daina jau daug dienų įstrigusi. kažkas sakė jog ji save įsimilėjusi. Na ir ok. Mergaitė žino ko yra verta. Aišku , reikia patobulinti vokalą.

 33. Jei ne tas Militos pridusimas, butu tikrai stiprus pasirodymas, ziuresim, gal per finala ji istaisys tas klaideles.
  Bet seip, tai Militos daina labai isimintina, karta paklausiau ir galvoj skamba melodija, o tai didelis +. Ir seip, grazi mergaite , gerai juda, aukstas natas puikiai isdainuoja. Manau, jai lygiu ner

 34. manau kad Milita laimes!!!!gali sita diana eurovizijoje pretenduoti ir i pirmas vietas.

 35. cia kaip suprantu pirmas tris vietas nacionaliniame finale isrinksim su komisija,o po pakartotinu pasirodymu tik viena komisija isrinks nugaletoja????

 36. Balsuokime uz Milita.Ji nuostabi!tikrai verta atstovauti uz Lietuva Eurovizijoje.;)**

 37. Man Milita ziauriai patiko…> bet nemanau kad sju tokia daina ji laimetu minske, nes si daina nelabai vaikiska.
  Man labai patiko Silvestras su daina Pi – Pa – Po, tik manau kad reiktju truputeli pakeisti soki gal apranga… O as silvestra esu maciusi dainuojanti gyvai ne tik eurovizijoj ir buvo be jokiu nesklandumu taigi manau kad balsuokime uz ji.>

 38. Balsuokit sekmadieni visi9 uz Milita nes ji geriausia,graziausia it t.t.
  Ji turi nugaleti,nes ji to verta.Balsuojam!

 39. Kas už Deką- tam patinka kniaukiančios katės.
  Kas už Dominyką- manau jūs nesuklydotė, palaikykite jį ir toliau.
  Kas už UPS’sus- nu čia reikia buti iš medžio iškritusiam, kad jie patiktų.
  Kas už Bartą- tie žmonės dar nesusiprotėjo kad jis praloštų Minske.
  Kas už Silvestrą- tiems reikėtų tiesiog persigalvoti.
  Kas už Daumantą- palaikykite ji, bet tai nepadės.
  Kas už Domą- tie žmonės vertiną skoningą muziką ir pasirodymą.
  Kas už Goudą Mariją- aš irgi už ją, todėl balsuokime kartu.
  Kas už Pyples- turbūt niekas, nes dar nemačiau komentaro apie jas.
  Kas už Gabrielę, Agnę ir Silviją- irgi nemačiau komentaro apie jas.
  Kas už Diemantę- tam patinką savimylos, taigi daina apie ją.
  Kas už Militą- tas nori laimėti pirmą vietą Minske.

 40. prisiminkite euroviziją galima laimėti ne būtinai su beprasmiais žodžiais ir bumčikais. Ją galima laimėti ir taip vadinamas „neformatas“…

 41. visi balsuokit uz milita ir deimante vaiciute jos tikrai gerai pasirode ;D dar man visai patiko guoda marija petrauskaite .aciu ;D

Komentuoti

Miroslav
„Eurodienos“ administratorius bei ilgalaikis redaktorius. 2007 metais įkūrė „Eurodienos“ pirmtakę „Eurosavaitę“.