Eurovizija 2010 (renginys)

Danijos atstovų repeticija

danija_repeticija2

danija_1repeticija

Giel Domen (EBU) nuotr.

Po pertraukėlės ir vėl muzikos garsai liejasi „Telenor“ arenoje. Šį kartą repetuoja Danijos atstovai —  Chanée & N’evergreen. Duetas žiūrovams bandys papasakoti apie gražiausias akimirkas dainoje „In the moment like this“.

Scenoje ir vėl vyrauja mėlyna spalva — turbūt bene populiariausia tarp konkursantų. Pasirodymas mažai kuo pasikeitęs, nuo to, kurį matėme nacionaliniame finale — iš pradžių atlikėjus skiria balta širma, simboliniai rankų prisilietimai, atstumas, rūkas. Tik susikabinę rankomis, atlikėjai taku priartėja prie žiūrovų ir visas dėmesys yra skiriamas jų vokalams. Galbūt dėl jaudulio iš pradžių pagrindinės vokalistės balsas skambėjo neužtikrintai, bet vėliau viskas susitvarkė.

Ar jaudulys nepakiš kojos Danijai patekti į finalą ir toliau kovoti dėl galimybės konkursą kitąmet surengti savo šalyje? Tai sužinosime jau po savaitės.

Repeticijos ištrauka:

 

8 Komentarai

  1. Išskyrus rėkiančią Chanee, viskas buvo gerai. Tačiau iš ties tas jau paminėtas rėkimas labai viską gadina. Na tikėkiuosi, kad per pusfinalį to nebus…

  2. Nenuriu , kad jie laimėtu ir net patektų į finalą… deje , taip nebus , …

  3. Nepateks i finalą? Tai nuostabi daina. Absoliutūs lyderiai. Mums dar toli toli iki jų.

  4. Na manau net nera abejoniu, kad jie pateks i finala, aisku yra ka patobulinti, kaip cia jau minejo , nes moteryte tai per garsiai rekia 🙂

  5. Aš labai norėčiau kad šitas suš*ktas plagiatas nepatektų į finalą..
    Na,bet kaip manau,net lietuviai šitą dainą mėgsta,tai ką :leiskim pavogtai melodijai patekti į finalą ;DDD

  6. Nors nepasakyčiau, kad ši daina man labai patiktų, tačiau į finalą tikrai turėtų patekti.

Komentuoti