Eurovizija 2008 (dalyviai)

Šveicarijai atstovaus italas

Dar neprasidėjęs 2008 metų „Eurovizijos“ dainų konkursas muša atrankų rekordus. Likus beveik pusei metų iki konkurso aiškūs Armėnijos, Izraelio, Olandijos, o dabar ir Šveicarijos atstovai.

Nacionalinė Šveicarijos televizija patvirtino, kad jų šaliai Serbijoje atstovaus italas Paolo Meneguzzi. Jis žada italų kalba atlikti romantinę baladę su aštuntojo dešimtmečio šokių muzikos elementais, pavadinimu „Era stupendo“, kas išvertus reiškia „tai buvo nuostabu“. Kol kas daina nėra viešai skelbiama ir ją greičiausiai išgirsime tik po Naujųjų metų. Italų kalba yra viena iš valstybinių Šveicarijos kalbų. Paskutini kartą Šveicarija „Eurovizijoje“ su itališka daina pasirodė prieš 10 metų. Dar vienos dainos italų kalba „Eurovizijoje“ tikriausiai sulauksime iš San Marino.
Italijoje ir Šveicarijoje žinomas atlikėjas augo muzikuojančioje šeimoje. Nuo šešių metų vaikinas pradėjo mokytis groti gitara. Paolo karjera prasidėjo nuo 1997 metų. Vaikinas kelis kartus dalyvavo didžiausiame Italijos muzikiniame festivalyje „San Remo“, kur buvo pasiekęs 4 ir 6 vietas. Paolo Meneguzzi yra išleidęs 8 albumus. Gruodžio 6 dieną dainininkui sukaks 31 metai.

Oficialus atlikėjo tinklapis: paolomeneguzzi.it

Paolo „San Remo“ festivalyje gyvai atlieka dainą „Musica“:

Dainos „Vero falso“ vaizdo klipas:

Dainos „Musica“ vaizdo klipas:

Dainos „Mirame a los ojos“ vaizdo klipas:

Laukiame Jūsų komentarų apie Šveicarijos atstovą.

2 Komentarai

  1. Sunku kažką pasakyt, kai nežinoma daina, kitų šalių atlikėjai…

  2. va cia tai ziaurus konkurentas musu Jeronimui…
    vyrukas. balade. irdar italiska. ne juokas blyn….

Komentuoti

Miroslav
„Eurodienos“ administratorius bei ilgalaikis redaktorius. 2007 metais įkūrė „Eurodienos“ pirmtakę „Eurosavaitę“.