Eurovizija 2008 (atrankos)

Eurovizijos atrankos finalo apžvalga realiu laiku

Taigi Lietuvai atstovaus JERONIMAS MILIUS.

Sveiki, mieli Eurodienos skaitytojai ! Šiandien mes sužinosime kas atstovaus Lietuvai Eurovizijos Dainų Konkurse, kuris vyks Serbijoje. Šį vakarą, aš Edgaras visas tris valandas padėsiu Jums sekti Eurovizijos įvykius. Jeigu neturite galimybės renginio stebėti per TV, galite tai padaryti per internetą. Tiesiog paspauskite čia. Linkiu Jums gero vakaro ir balsuokite už geriausią !

Pirmoji pasirodė Ingrida Žiliūtė. Ji atliko dainą You & I. Scenoje pasirodė 6 žmonės. Atlikėja ir šokėjai pakeitė choreografiją ir įvaizdį. Turime pripažinti, kad pasirodymas daug kartų geresnis nei pusfinalyje.

Antroji, Vilma Voroblevaitė, atliko dainą Vakaras. Įdomu kas atlikėjai pasiūlė tokį pigų apdarą. Scenoje pasirodė dar 4 pritariantieji vokalistai. Pasirodymas neįdomus. Atlikėja turi labai mažai šansų laimėti atrankos finalą.

Trečiosios pasirodė Julija ir Girma . Jos atliko dainą To my soul Turbūt daugelis žiūrovų negalėjo atitraukti akių. Be abejonės-šis pasirodymas iš matytų stipriausias. Daina atlikta be didesnių sunkumų. Vaizdas būtų daug geresnis jeigu salėje būtų tamsiau.

Laiptai pasirodė ketvirtieji. Jie atliko dainą Aš rasiu. Atlikimas ir pasirodymas savotiškai įdomus, bet Eurovizijoje nesužibėtų. Grupė neparodė nieko naujo, kas sudomintų Europą.

Penktieji Funny Beat. Pasirodymas nelabai pasikeitė nuo to, kuris buvo pusfinalyje. Vaizdas ir garsas įdomūs,  daina įsimenanti. Viskas atlikta gerai, bet tai šįvakar greičiausiai nepadės laimėti.

Šįvakar šeštoji pasirodo Augustė. Ji atliko dainą Do Something. Dainininkė paruošė šį tą įdomesnio. Pasirodymas vyko ne ant pagrindinės scenos,o ant daug mažesnės ir besisukančios pakylos. Žiūrint pasirodymą darosi baisu, kad kamera gali nukristi ant atlikėjos, juk žinome, kaip viskas „organizuota“ LRT. Bet ačiū Dievui viskas baigėsi gerai. Pasirodymas labai gražus.

Septintoji, daugelio favoritė – Mini Me. Dainos pavadinimas YES. Daina atlikta nepriekaištingai. Įdomus pasirodymas, gražus vaizdas. Atlikėja turi labai daug šansų laimėti.

Pokeris – aštuntieji. Daina atlikta neblogai, bet pasirodymas gan nuobodus. Daina labai graži. Patobulinus pasirodymą, drąsiai galėtumėme Pokerį siųsti į Euroviziją!

Justas – devintasis. Daug judesio scenoje ir daugiau nieko. Dalis lietuviško teksto pakeista anglišku. Justui trūksta vidinės energijos. Atlikėjas neturi daug šansų laimėti.

Dešimtasis pasirodo Jeronimas Milius. Įdomi daina, įdomus atlikėjo įvaizdis, įdomus pasirodymas. Atlikėjas pelnytai sulaukė daug ovacijų. Jeronimas turi daug šansų laimėti.

Turbūt labiausiai laukta – Aistė Pilvelytė. Ji atliko dainą Troy on Fire. Gražus vaizdas scenoje, puiki atlikėjos išvaizda. Scenoje Aistė pasirodė viena. Bet ar nesitikėjome ko nors įspūdingesnio? Na, bet pasitikėkime Aiste. Ji jau ne pirmus metus bando laimę Eurovizijos atrankose.

Sasha Son – dvyliktas. Pažiūrėsime ar jis ir neliks dvyliktas. Pasirodymas daug įdomesnis nei pusfinalyje. Daina atlikta neblogai. Įdomi, bet ne iki galo išpildyta choreografija. Viskas bendrai atrodo gan gražiai.

Ilgai laukta – Raimonda. Ji atliko dainą Birdie’s Tweet. Kur dingo tą žavi Raimonda,kuri pasirodė pusfinalyje? Kas sugalvojo tą kvailą mintį su tokia apranga? Nekokį vaizdą atperka žavus kaip lakštingalos atlikėjos balsas. Mantas Petruškevičius atlikėją aprengė kaip karvę.

Paskutinioji šį vakarą pasirodo Nerri. Ji sudainavo Step into this World. Nors atlikėja tiek praeitais, tiek ir šiais metais turėjo gerą kūrinį, niekaip nesugeba parodyti dainos grožio. Atrodo, kad Eurovizijai ruoštasi paskutinę savaitę, ar net dieną. Nerri turi labai mažai šansų laimėti.

Žiūrovai, balsuodami nr. 1605 ir surinkę dviženklį pasirodymo numerį, nuspręs, kuris finalo dalyvis atstovaus Lietuvai tarptautiniame dainų konkurse. BALSAVIMAS PRASIDĖJO !

Svečiuose pasirodė Baltarusijos atstovas Ruslan Alehno, kuris atliko ypač pigią savo Eurovizinę dainą Hasta la Vista.

Dabar teletilto pagalba susijungiame su Azerbaidžiano televizija ir susipažinsime su šios šalies atstovu.

244 komentarai

 1. noreciau pilvelytes arba mini me plz pabalsuokim uz juos as jau prabalsavau :))

 2. Aš jau labiau už mini Me,nes kažkaip tokių kaip Aistės dainų buvo ten jau koksp usšimtis.Na,tikėkimės,išrinskime geriausius:)

 3. Prie ko tas Milius!Siaubas!eilini karta susimausim..eina sau,negaliu patiketi,reikia perbalsavimo!skandalas kazkoks.

 4. visi gotai islindo is uzkambiu ir nusipirko telefonus kad prabalsuoti. ziauru

 5. Ne nu apgailetina!Aiste mano,as tave uzjauciu stipriai ir gailiuosi tuo kas ivyko ..as nebezinau..

 6. O as kaip tik siandiena sakiau kai kam kad kas kas tik ne Milius…

  Nepatinka jis man;[

  Asc…Daba galetu padaryt perbalsavima kaip praeitais metais…

 7. Nu negaliu as patiketi!Tas apgailetinas gotas..Aiste as reikalauju perbalsavimo!

 8. ko cia varot? 🙂 saunuolis jìs, gedos lietuvai tikrai nepadarys 😀

 9. AS UZJAUCIU TA MUSU LIETUVELE!NU SIAUBAS..NEGALIU DAR ATSITOKET KAS DABAR IVYKO!GELBEKIT ,NES TUO NUALPSIU!

 10. DABAR TIKRAI UZIMSIM PASKUTINE VIETA !!! AISTE TUREJO BUT 1!!!!!!!! dabar tikrai emigruosiu is lietuvos geda man… ;((((

 11. Blemba,apgailėtina.Jie jau iš anksto žinojo,jaučiu,nes labai daug paie jį rašė.koks zapadlo tautos atžvilgiu;//

 12. Nesąmonė!!! Nuo kada pradėsim siųsti tokias niūrias dainas į Euroviziją? Ne nu nebūtumėm lietuviais… Jokio muzikinio išprusimo…

 13. VA CIA TAI PASAULIO PABAIGA!SIAUBAS!!!NU NESAMONES,MAN TIKRAI KYLA NORAS EMIGRUOTI..

 14. Būtent.Nusiritome iki Balkanų;/ Aišku,šiemet baladė nelaimės,nes jau prieš metus Serbė laimėjo.tiesiog,pakopino.Ech,atsiliekame.

 15. NET RAMINAMUJU ISGERIAU!ZMONES,ARGI JUS NEMATOT KAS DAROSI SITOJ LIETUVOJ?JAU NEBELIKO NORMALIU ZMONIU!GELBEKITES..SU TOKIA DAINA AS NEZINAU TIK I MUILO OPERA JAM!DAR KARTA UZUOJAUTA JUMS!

 16. nesamone LRT papirko Aiste turejo laimet Aiste butu top 10 o cia paskutiniai busim ACIU tiems kas balsavo uz sita ….. neturiu zodziu besina man didelis smugis buvo..

 17. Atsirado mat ispruse muzikologai… Nu nelaimejo ta jusu Aiste tai ka dabar daryt? Nusisaut? Gyvenimas nesibaigia ties eurovizija… yra ir daug grazesniu dalyku gyvenime. As pats nebuvau uz Miliu, nu bet jei laimejo tai susitaikau su ta mintimi… Daina yra, balsas taip pat. Bent jau gedos nebus.

 18. Mane irgi taip sunervavo as nebezinau ka bedaryt..nemiegosiu iki paryciu turbut,apsijuoksim mes pries ta europa!tragedija,skandalas,nesusipratimas,ir kas galejo uz ji balsuot!o gal rimtai kas cia suorganizavo viska?

 19. Sudirbo visą vakarą… Aistė pralaimėjo tik 400 balsų… trūksta žodžių… jos pasirodymas buvo žymiai geresnis…

 20. Algirdas, ir as Lietuvoj gyvenu, nu ir nieko, nemiriau dar. Reikia rasti ka nors gero ir cia. Pvz. krepsinio klubas Lietuvos Rytas ar Nigthwish koncertas vasario 17 🙂

 21. Jos pasirodymas buvo daug daug geresnis!as nesuprantu kaip taip galejo ivykti!tragedija..

 22. kaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa??????????????????????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! milius???????????????????????????????????????????????????????????????? turejo mini-me nu blogiausiu atveju sasha son arbaA.Pilvelyte ne nu as patilesiu apie Lietuviu pasirinkima

Komentuoti

Edgaras
Vienas iš trijų pirmųjų „Eurodienos“ redaktorių, 2008 ir 2009 metais pranešęs daugiau kaip 150 „Eurovizijos“ naujienų konkurso fanams Lietuvoje.