Eurovizija 2010 (atrankos)

Šiandien trys šiaurės Europos šalys renka savo atstovus

Šį šeštadienį iš tiesų galima pavadinti „Šiaurės Europos“ vakaru: net trys šalys (Danija, Islandija ir Norvegija) šiandien surengs nacionalinius finalus, o Švedija pradės kasmet daugiausiai dėmesio sulaukiantį „Melodifestivalen“ konkursą.


MGP Norway 2010Po trijų pusfinalių ir „paskutiniojo šanso“ konkurso, šių metų „Eurovizijos“ šeimininkai norvegai išsirinks savo atstovą. 8 dalyviai pasirodys nacionaliame finale:

  1. A1 – Don’t wanna lose you again
  2. Maria Haukaas Storeng – Make My Day
  3. Venke Knutson – Jealous ’cause I love you
  4. Bjørn Johan Muri – Yes man
  5. Maria Arredondo – The touch
  6. Alexander Stenerud – Give it to me
  7. Didrik Solli-Tangen – My heart is yours
  8. Keep of Kalessin – The dragontower

Tarp dalyvių matome 2008 metais Belgrade 5 vietą iškovojusią Maria Haukaas Storeng.

Atstovas bus renkamas keliais etapais: pirmajame etape po  žiūrovų balsavimo paaiškės 4 superfinalistai, iš kurių po antrojo balsavimo (šį kartą žiūrovų ir komisijos) bus išrinktas nugalėtojas.

Renginį nuo 20.55 val. galėsite stebėti paspaudę šią nurodą.


Danish Melodi Grand Priz 2010Vos po penkių minučių, 21.00 val. prasidės „Dansk Melodi Grand Prix 2010“ transliacija. Šiemet danai atsisakė pusfinalių ir atstovas bus išrinktas per vieną vakarą.

Finalo dalyvių sąrašas:

  1. Bryan Rice – Breathing
  2. Joakim Tranberg – All about a girl
  3. MariaMatilde Band – Panik!
  4. Simone – How will I know
  5. Jens Marni – Gloria
  6. Chanée & Tomas N’evergreen – In a moment like this
  7. Kaya Brüel – Only tonight
  8. Thomas Barsøe – Just like rain
  9. Sukkerchok – Kæmper for kærlighed
  10. Silas & Kat – Come come run away

Danija savo atstovą rinks panašiai kaip ir Norvegija, tačiau čia pirmajame etape balsuos žiūrovai ir komisija, o iš 4 superfinalistų nugalėtoją rinks tik žiūrovai.

Transliaciją galėsite stebėti čia


Tuo pačiu metu kaip ir danai, savo atranką pradės švedai. Šiandien pirmajame „Melodifestivalen“ pusfinalyje pasirodys 8 dalyviai:

  1. Ola Svensson – Unstoppable
  2. Jenny Silver – A place to stay
  3. Linda Pritchard – You’re making me hot-hot-hot
  4. Pain of Salvation – Road salt
  5. Anders Ekborg – The saviour
  6. Jessica Andersson – I did it for love
  7. Frispråkarn – Singel
  8. Salem Al Fakir – Keep on walking

Pasirodžius visiems dalyviams paaiškės 1 daina, kuri keliaus tiesiai į finalą. 2–5 vietų savininkai susigrums dar kartą ir tos kovos nugalėtojas pateks į finalą, o 2 ir 3 vietas užėmę dalyviai keliaus į „antrojo šanso“ konkursą, kuris įvyks savaitę prieš nacionalinį finalą.

Konkursą nuo 21.00 val. galėsite stebėti oficialioje STV svetainėje.


sjonvarpsins201022.10 val. prasidės Islandijos nacionalinis finalas, kuriame pasirodys 6 dalyviai:

  1. Íris Hólm – The one
  2. Matthias Matthiasson – Out of sight
  3. Jógvan Hansen – One more day
  4. Hvanndalsbræður – Gleði og glens
  5. Hera Björk – Je ne sais quoi
  6. Sigurjón Brink – Waterslide

Nugalėtoją rinks tik žiūrovai.

Lydere laikoma dvejus metus iš eilės Islandijos atstovų pritariančiąja vokaliste buvusi Hera Björk, tačiau reikia turėti omenyje, kad ne visada prognozės išsipildo.

Finalą galėsite stebėti čia arba oficialioje eurovision.tv svetainėje.


8 Komentarai

Komentuoti