Eurovizija 2008 (dalyviai)

Portugalija – į Euroviziją Vania Fernandes

Portugalija nusprendė,kad šiais metais jų šaliai turi atstovauti Vania Fernandes su daina „Senhora do mar“, kuriai muziką sukūrė Andrej Babič, 2003 Kroatijos, 2005 Bosnijos ir Hercegovinos ir 2007 Slovėnijos kūrinių autorius. Du kartus Andrej Babič pasirodė „Eurovizijoje“ kaip pritariantis vokalistas, taigi neatmetama galimybė, kad pasirodys ir šiemet su Vania Fernandes.

„Festival da Cancao 2008“ atrankos rezultatai (top3):

 1. Vania Fernandez – 17617 balsų
 2. Alex Smith – 6913 balsų
 3. Marco Rodrigues – 5927 balsai

Praeitais metais Portugalijai atstovavo Sabrina, kuri užėmė 11 vietą pusfinalyje. Ši šalis jau 42 kartus dalyvavo Eurovizijoje,bet dar nei karto nelaimėjo ir nepateko į viršutinį penketuką. Šiais metais Vânia Fernandes pasirodys antrajame pusfinalyje.

Vania Fernandes – tai 23 metų atlikėja, kuri jau būdama dešimties metų pradėjo dainuoti Madeira salos viešbučiuose ir festivaliuose. Mergina tapo garsi po to, kai laimėjo muzikiniame realybės šou „Operacao Triunfo“.  Prieš tai baigė studijas Muzikos ir Meno Konservatorijoje.

Pasirodymas nacionaliniame finale:

6 Komentarai

 1. buna ir blogiau:)
  daina kaip daina. bet nieko ypatingo. prognozuociau jai viduri kazkur..;)

 2. pritariu 🙂
  dauna kaip daina.
  nieko neprognozuoju 🙂

 3. eikit sau…Kokia gera daina…Aisku is pradziu youtube.com girdejau daina bet tik girdejau…nei nepagalvojau kad taip daininke atrodo…Bet daina nereali, nezinau norejau pasakyti bloga kai is pradziu isgirdau bet poto tiesiok, net nezinau…

 4. daina tai nebloga..
  jau bent nesitikejau,kad portugalai tiek daug gali..pati daina skamba gerai,kaip turi buti tokiai melodijai..manau derinasi daug kas,taciau dar reiktu kazkur padirbeti..

Komentuoti

Edgaras
Vienas iš trijų pirmųjų „Eurodienos“ redaktorių, 2008 ir 2009 metais pranešęs daugiau kaip 150 „Eurovizijos“ naujienų konkurso fanams Lietuvoje.