Eurovizija 2008 (renginys)

„Lietuvos televizija“ transliuos ir pirmąjį pusfinalį

Šiemet „Eurovizijoje“, įvedus dviejų pusfinalių sistemą, kiekviena konkurse dalyvaujanti televizija privalo tiesiogiai transliuoti finalą, ir vieną iš pusfinalių, kuriame šalis dalyvauja ir balsuoja. Penkios iš karto finale esančios valstybės taip pat turi transliuoti ir balsuoti viename iš pusfinalių. Kito pusfinalio transliacija nėra privaloma.
Lietuvos televizija patvirtino, kad rodys ir pirmą pusfinalį, kuriame Lietuvos atstovas nedalyvauja.
Kol kas savo sprendimą paviešino mažiau nei pusė šalių. Iš jų tik Lenkijos televizija pareiškė nerodysianti vieno iš pusfinalių. Šis nutarimas sulaukė nepasitenkinimo iš „Eurovizijos“ gerbėjų mūsų kaimyninėje šalyje. Dar kelios valstybės pusfinalį rodys netiesiogiai, keliomis valandomis vėliau. Likusios – tiesiogiai.

6 Komentarai

  1. na va paziuresim ar pateks girtuokliai estai ar isprotejes airis-kalakutas ar kasnors kitas

  2. nu bet tie lenkai ir keisti,as taip ju ir nemegau kaip zmoniu..nu kam cia reikia kelti bereikalingas emocijas..nu tokie jie man apgailetini as negaliu..negi tokia tragedija ivyks jeigu transliuos eurovizija..ka gi demesio bentjau susilauke..

  3. netransliuoja, nes gal Lenkijoje tai nera labai populiarus renginys. o be to, jis vyks pakankamai 'brangiu' laiku, tai todel taip ir daro;)) nera ko cia ant ju varyti;))

  4. Nesvarbu kitur rodys ar ne. svarbiausia, kad mano šilelis transliuos.
    Kaimynų tvartas dega, juk ne mano. ;D

  5. nu tai gerai tegu ka nori ta jie daro..logiskai kodel cia mums turetu rupeti..nes cia matosi daugeliui Lenkija yra deja ne "kaimyne"..kazkaip seniau kitaip galvojau hmm.

Komentuoti

Miroslav
„Eurodienos“ administratorius bei ilgalaikis redaktorius. 2007 metais įkūrė „Eurodienos“ pirmtakę „Eurosavaitę“.