Eurovizija 2008 (dalyviai)

Nauji vaizdo klipai

Graikija. Dainoje buvo truputį pakoreguoti ritmai. Klipą kūrė Helenos Paparizou „My number one” klipo autoriai.

Kalomira – „Secret combination”:


Ispanija. Dėl „Eurovizijos” taisyklių iš dainos buvo pašalinti politinės prasmės turintys žodžiai, ir dabar vietoj prezidentų vardų yra minimos kelios Ispanijos pramogų pasaulio ir sporto žvaigždės. Taip pat daina pailginta beveik iki 3 minučių, pridedant angliškąją dalį

Rodolfo Chikilicuatre – „Baila en chiki chiki”:


Ukraina. Šiuo metu po Europą keliaujanti atlikėja ketina užsukti ir į Lietuvą. Ji pasirodys Filipo Kirkorovo, kuris sukūrė „Shady Lady” muziką, koncertuose Vilniuje, Kaune bei Klaipėdoje, susipažins su mūsų šalies atstovu konkurse Jeronimu Miliumi.
„Patys nuostabiausi ir gražiausi dalykai šiame pasaulyje buvo sukurti tokios moters kaip „Shady Lady”, – pristatydama kovo pradžioje nufilmuotą dainos klipą, teigė A. Lorak. – Kleopatra, Evita Peron, Marilyn Monroe ir princesė Diana – kiekviena iš šių garsių fatališkų moterų atliko lemtingą rolę žmonijos istorijoje. Stipraus charakterio, viliojančio grožio, nepaklusni, kartais – net vyrus provokuojančios elgsenos „Shady Lady” yra amžinas „femme fatale” simbolis, pasitikinti savimi, savo jėga ir savo meile”.

Vaizdo klipą režisavo Katia Caryk, su ja dirbusi jau antrą kartą. Anot režisierės, pagrindiniai klipo elementai
bus daug blizgučių, prabangus automobilis, gražūs vyrai ir moterys, A. Lorak.


„Atėjo metas prabudinti „užsimiegojusius“ žiemą ir parodyti kad pavasaris jau atėjo, – sakė ji. – Pagal scenarijų, mistiškoji „Shady Lady” įžengia į elitinį namą, kuriame žmonės šoka ir linksmai leidžia laiką. Neabejotinai ji sulaukia visų dėmesio, kiekvienas vyras nori būti jos išrinktasis. Susijaudinimas, lydintis moterį žengiant tarp vyrų, įjungia jos pačios vaizduotę. Tačiau šią naktį svajonėms apie žavų herojų nelemtinga išsipildyti – vidurnaktį mistiškoji „femme fatale” tiesiog išnyksta, kaip suvenyrą palikdama tik jausmus, kad turėjo įkaitintą jauno vaikino širdį. Jis žino, kur ir kaip fatališkoji moteris pasirodys kitą kartą”.


Dainininkės atstovo spaudai Jurijaus Sako teigimu, vaizdo klipas susijęs ir su pasauline socialine problematika – kova su AIDS. Jai A. Lorak konkurse žada skirti daug dėmesio. 2004 m. dainininkė buvo Jungtinių Tautų gerosios vilties ambasadore Ukrainoje ŽIV/AIDS klausimais.

Delfi informacija

Ani Lorak – „Shady lady”:

Prenumeruoti
Pranešti apie
guest

3 komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Anonymous
Anonymous
prieš 2024 metus

Tas ispanas nesveikas kazkoks….patyliu zodziu….:|

Algirdas
Algirdas
prieš 2024 metus

klipai nera tokie prasti kaip galvojau..
na bet vis tiek galima daug kur montaza padaryti..na nesigilinsiu :))

bajyte
bajyte
prieš 2024 metus

man pradedade patikt ispanas :))

Miroslav
„Eurodienos“ administratorius bei ilgalaikis redaktorius. 2007 metais įkūrė „Eurodienos“ pirmtakę „Eurosavaitę“.