Eurodiena.lt

Eurodienos / Eurosavaitės istorija

Šiandien mūsų tinklaraštis švenčia savo pirmąjį gimtadienį. Ta progą apžvelkime ką nuveikėme per tuos metus.
Vieną kovo penktadienio vakarą, dabartiniam „Eurodienos” administratoriui, kuriant tinklapį apie „Eurovizijos” istoriją į galvą šovė mintis vietoj kapstymosi po istoriją ir praeities įvykius rašyti šių dienų naujienas. Taip, mažiau nei dviejų dienų bėgyje, įkvėptas tokių tinklapių kaip „Esctoday” ar „Oikotimes”, sekmadieni, lygiai prieš metus – kovo 18 dieną, buvo išleistas pirmas „Eurosavaitės” numeris. „Eurosavaitės” (Eurovizijos savaitės) idėja tuo metu buvo kartą per savaitę „Eurovizijos” gerbėjams pateikti konkurso naujienas. Tokių būdu visoms svarbiausioms renginio žinioms sužinoti reikėjo sugaišti vos 15 minučių per savaitę.
Trečiajame numeryje, pradėjome išsamią Lietuvos dalyvavimo „Eurovizijoje” apžvalgą. Kas savaite prisimindavome po vieną Lietuvos atstovą ir visus su jo dalyvavimo konkurse susijusius įvykius.
Po savaitės pristatėme dar vieną naują skiltį – „Apie ką gi jie dainuoja”, kurioje supažindinome su kai kurių „Eurovizijos” dainų vertimais į lietuvių kalbą.


Nuo balandžio 29 dienos, trims savaitėms pavirtome tinklaraščiu, tam kad kasdien galėtume pateikti nuotraukas, vaizdo įrašus ir apžvalgas iš Helsinkyje vykusių repeticijų. Tuomet ‘Eurosavaitė” sulaukė žymiai daugiau dėmesio.
Jubiliejinis „Eurosavaitės” numeris pakvipo naujomis spalvomis, pakeitėme seną mėlynos spalvos foną į tokį kokį matote dabar. Taip pat pradėjome daug dėmesio sulaukusios skilties „Šalių pasiekimai” darbą. Supažindinome Jus su kai kurių šalių istorija „Eurovizijos” dainų konkurse.
Vasarą savaitraštis dėl mažesnio naujienų kiekio buvo išleidžiamas tik kas 10 dienų. Rudenį vėl „Eurovizijos” naujienos skaitytojus pasiekdavo kas savaitę. Keliems mėnesiams pakeitėme geltonąjį foną į žaliąjį.
Likus kelioms savaitėms iki vaikų „Eurovizijos” konkurso startavo pirmas mūsų konkursas, kuriame galėjote laimėti „eurovizinius” raktų pakabukus. Konkurse pasiūlėme Jums atspėti kuri vieta atiteks Linai Jurevičiūtei.
Naujųjų metų išvakarėse išėjo paskutinis „Eurosavaitės” numeris. Sulaukus daugybės skaitytojų prašymų, nuo sausio 6 dienos „Eurosavaitė” buvo reformuota į tinklaraštį „Eurodieną” (Eurovizijos dieną) su daugiau patogių funkcijų. Tai reiškė, kad nuo to laiko mūsų puslapyje kasdien buvo dedamos tik šviežiausios naujienos.
Sausio pabaigoje, startavo naujas konkursas, kurio tikslas buvo pagyvinti „Eurodieną” komentarais ir apdovanoti aktyviausius komentuotojus.
Šiuo metu naujienas „Eurodienoje” rašo net 4 redaktoriai.

Dėkojame visiems lankytojams, ir naujiems, ir tiems kurie buvo su mumis nuo pat pradžių, ir kviečiame šiandien dalyvauti „Eurodienos” gimtadieninėje viktorinoje.

Prenumeruoti
Pranešti apie
guest

7 komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Senseless
Senseless
prieš 2024 metus

Komentuoju retai, tačiau skaitau viską. Yra tik 2 žodžiai, kuriuos noriu Jums pasakyt : AČIŪ ir Respect :). Best Regards from Bevardis.

Algirdas
Algirdas
prieš 2024 metus

nuosirdziai sveikinu su gimimo diena! :))

heh,nejuokinkit su tais LT simboliais 😀 juk tai yra taip svarbu…:DDD

<a href='http://www.blogas.lt/profiles/Somewhere/'>Somewhere</a>
prieš 2024 metus

su gimimo dienele!!;))

p.s. gal kada sugris skiltis 'saliu istorija'?..

DjDiablo
DjDiablo
prieš 2024 metus

Sveikinu! Linkiu ir toliau sėkmingai gyvuoti dar daugelį metų ir kuo daugiau gerų bei įdomių žinių:]

Tautviux
Tautviux
prieš 2024 metus

Su gimtadieniu. Jei taip ir toliau, tai gyvuosite dar ilgai ilgai. 🙂

bajyte
bajyte
prieš 2024 metus

Su gimimo diena, su gimimo diena, su gimimo, su gimimo, su gimimo dienaaaaaaaa!
Valio valio valio valio valio valioooooo! 🙂

Anonymous
Anonymous
prieš 2024 metus

Sveikinimai 😉 Linkiu ir toliau taip puikiai apzvelgti naujienas. sekmes

Miroslav
„Eurodienos“ administratorius bei ilgalaikis redaktorius. 2007 metais įkūrė „Eurodienos“ pirmtakę „Eurosavaitę“.