Eurodiena.lt

Viktorinos rezultatai

    Pasibaigė šiandien 18.00 valandą prasidėjusi „Eurodienos“ gimtadieninė viktorina. Sulaukėme keliasdešimt dalyvių, kurie įnirtingai atsakinėjo į klausimus. Kai kuriuos taškus lėmė tik kelių milisekundžių atsakymo greitis, nors teisingą atsakymą žinojo keli dalyviai.
    Po įvairių 30 klausimų maratono, paaiškėjo, kad daugiausiai taškų surinko ir į superfinalą patenka:  shnapsoman, Tautvydas, Arvydas ir Marijus.
    Superfinale dalyviai gavo dar 10 klausimų ir galutinai TOP3 lentelė atrodė taip:

1) Arvydas – 27,5 taškų
2) Tautvydas – 15,5 taškų
3) Marijus – 10 taškai

   

    Nugalėtojui, už puikias žinias „Eurovizijos“ srityje, atiteks padėkliukas puodeliui su šių metų „Eurovizijos“ dainų konkurso logotipu.
    Dėkojame visiems dalyviams ir tikimės kad tokio tipo viktorinos taps gražia tradicija.

    Viktorinos klausimams gauti kreipkitės į „Eurodienos“ redakciją.

28 Komentarai

 1. Negalejau dalyvauti, kad ir kaip norejau =( Bet zinias vistiek noreciau patikrint. Tai gal galetu admin ideti klausimus, kurie buvo pateikti? Aciu. =)

 2. Aš esu nusivylęs šia viktorina. Ne tik už lietuvų kalbos nepaisymą, bet ir už neleidimą konkuruoti žaidime. Buvo šalinami asmenys nebūtai už kažkokius įspėjimus.
  Dar kalbant apie žaidimo kalbą, joje buvo darkoma lietuvybė. Pvz.: Užskaitomi atsakymai kaip „sveicarija“, o ne „Šveicarija“ ir t.t.
  Jeigu būtų buvę paminėtos taisyklės apie bet kokių simbolių priėmimą, būčiau nesistengęs rašyti taisiklingai, o aš prisijungęs prie viktorinos tyčia paklausiau apie lietuvišką raidyną – man atsakė, kad jis būtinas.
  Nežinau kodėl buvau klaidinamas pačioje viktorinoje, bet jeigu administracija nekalta dėl to, tai prašau duokit nuobaudą „. . .“; „Ugnyciukyte:)PpP“, nes jos/jie mane klaidino.

 3. Oh matau cia ne vienas as kazkada reiskiasi apie taisykliu nepaisymus..ne karta siuliau kazkokias jas ivesti ir,kad niekas ju nelauzytu ar pan.tereikia padaryti atskira skilty "Taisykles" tada manau palengvintu darba tiek tinklalapy,tiek viktorinose..

 4. Nebuvo visiškos cenzūros viktorinoje. O be to pačiuose straipsniuose apstu klaidų.

 5. siaip marijus 10 tasku surinko

  8 pirmame ture ir 2 antame

 6. Mes neatsakome už tai, kad kiti dalyviai galėjo Jūs klaidinti. Reikėjo klausti viktorinos vedėjų.
  O viktorinos taisyklės buvo išaiškintos pradžioje. Jūsų skundai visiškai nepagrįsti.

  Redagavo Eurosavaite 2008-03-19 13:02

 7. Reiškiasi Jūs neatsakote kas įvyko viktorinoje, nes aš klausiau joje, kur dalyvavo ir redaktoriai ir administratorius.

 8. Deja, aš nieko neklaidinau.;]Mielasis, Rimvydai. Gali pažiūrėt visą pokalbio praeitiį ir pamatysi, kad nieko nesakiau. Ir pati pirmą kart tokias " taisykles" išgirdau.

 9. Na manu nebereiktu ieskoti tiesos 🙂 as nors ir nedalyvavau per klaida,vis tiek galiu teigti,kad kiti dalyviai gali suklaidinti kazkokiu budu..galbut net ir specialiai ka as zinau :DD taip ar anaip dabar laukiu nesulaukiu sekancios viktorinos! 🙂

 10. Tiesiog aš žinau, kad nieko neklaidinau ir nenorėjau klaidinti.. ;] O jeigu kam taip pasirodė, tai jau čia jų problemos.. ;]Plius, pats Rimvydai sakei, kad trukdysi kitiem per viktorinąir floodinsi .. Tai va…

 11. Ir dar. Jei kartais netyčia, pati to nesuprasdama sukladinau kažkurį iš jūsų – tikrai atsiprašau. Aš to nenorėjau. IR dar kart sveikinu nugalėtoją ;]

 12. Rimvydai, Jūs klausėte viktorinos kambaryje, kuomet viktorina net nebuvo prasidėjusi ir vyko tiesiog pokalbiai. Kai buvo minimos taisyklės ir konkurso eiga nebuvo minėta, kad atsakant į klausimus būtina naudoti lietuviškus simbolius.
  Ir išvis užteks dėl menkniekių daryti tragedijos.

 13. Gerbiamas Rimvydai ! Tau asmeniškai buvo paaiškinta viskas, tu buvai išmestas iš pokalbio, nes pažeidei taisykles ir trukdei darbą. Tu niekaip negali suprasti,kad kai susirenka į vieną vietą daug žmonių, ir yra labai sunku visus suvaldyti ir dar tuo labiau žiūrėti ar jie rašo be klaidų. O tu galėjai būti jiems pavizdys,bet buvo atvirščiai. Ne vienas žmogus man skundėsi,kad tu trukdai bendrauti. Man trukdei dirbti. Vien tavo žinučių apie 30 ištryniau. Taigi ką tu gali kelbėti apie netaisyklingą kalbą ? Geriau baigiame šią temą, ir neieškok kaltų-nes vienintelis kaltas čia esi-TU !

 14. o dieve… ko cia dabar kaltinat vienas kita… niekas nekaltas, kad gerbiamasis Rimvydai jei nemoki savo protu galvot

 15. Cha, man juokinga, kad dabar jau Edgaro nuomone kalčiausias AŠ. ;D
  Jei nemokat organizuoti viktorinos, tai ir nedarykit to. Aiškinat, kad viskas buvo „ŠAUNUMĖLIS“, nors anaiptol taip nėr. Klaidų buvo, o sakot wow… Keisti žmogėnai esat. ;]

 16. Tu tikrai trukdei viktorinai, net prieš viktoriną sakei, kad trukdysi, ir buvai įspėtas, kad už nesąmoningus atsakymus busi užblokuotas. Prašau daugiau ta tema nekalbėti

 17. Aš sakiau, kad trukdysiu, bet klausimas ar aš trukdžiau? ;D

 18. Atleiskit, Mieli Eurodienos skaitytojai, bet šis žmogus arba aklas arba tokiu vaidina. Juk viršui parašiau, kodėl tu buvai išmestas iš viktorinos,o dabar sakai "ar aš trukdžiau"…Juokinga.Draugiškas patarimas-BAIK NUSIŠNEKĖTI,NES TAVO PASISAKYMAI TIK KELIA JUOKĄ. Sėkmės !

 19. Be komentarų, Edgarai. Nurungi savo iškalba net mane. ;DDD

Komentuoti

Miroslav
„Eurodienos“ administratorius bei ilgalaikis redaktorius. 2007 metais įkūrė „Eurodienos“ pirmtakę „Eurosavaitę“.