Eurovizija 2008 (dalyviai)

Julija Ričik: Jeronimas „Eurovizijoje” turi daug šansų (alfa.lt)

„Eurovizijos“ burtai ištraukti – Jeronimas Milius dainuos penktas. Ar pasirodymo eiliškumas lemia vietą finale – sunku prognozuoti ir vienareikšmiškai atsakyti.
Praėjusių metų Lietuvos atstovė „Eurovizijoje“ Julija Ričik taip pat nedrįso vertinti Jeronimo Miliaus pasirodymo numerio: „Labai sudėtinga įvertinti, nes pasirodymo sėkmę lemia ne tik numeris, bet ir konkurentai prieš ir po jo. Žinoma, penktas numeris garantuoja ramybę, mat nespėji pavargti ir nereikia ilgai laukti bei stebėti kitų pasirodymų. Žinai, kelintas esi ir kelintas turi lipti ant scenos. Tačiau kita vertus, kyla pavojus, kad klausytojai iki renginio pabaigos tavo dainą pamirš.”


Anot moters, labai svarbu, kokie artimiausių konkurentų pasirodymai, mat panašios stilistikos dainos žiūrovų gali būti sumaišytos arba pradingti bendroje šou jūroje. „Praėjusiais metais prieš grupę „4 Fun” pasirodė vengrė, kurios dainos stilistika buvo labai panaši į mūsų „Love or Leave”. Tai nėra gerai“, – sakė J. Ričik. (Priminsime, kad šiemet po J. Miliaus pasirodys albanė Olta Boka, kuri klausytojų širdis taip pat bandys užkariauti balade.)
„Vėl nacionalinėje atrankoje buvo galima įžvelgti tą pačią tendenciją – ryškių dainų trūkumą. Kai visos dainos daugmaž panašios ir nėra vieno lyderio, žiūrovai renkasi mažiau žinomą atlikėją. Sunku šį fenomeną paaiškinti, bet taip yra. Taip pernai nutiko su mumis, taip šiemet lietuviai išsirinko Jeronimą. Nesiimčiau vertinti jo pasirodymo, nes „Eurovizija“ – didelė loterija, bet J. Milius turi daug šansų: daina nėra pokštas, vaikinas jaunas, ryškios išvaizdos ir stipraus balso. Žinoma, jo jaunas amžius gali pakišti koją ir balsas sudrebės, bet pasikartosiu – „Eurovizija“ neprognozuojama. Čia drebantis balsas ir linkstantys keliai – ne rodiklis: nesuvaidintas jaudulys žiūrovą gali tiek pakerėti, tiek atstumti.”

Straipsnio šaltinis: alfa.lt

Prenumeruoti
Pranešti apie
guest

7 komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Algirdas
Algirdas
prieš 2024 metus

tai aisku butu faina :)))
as kazkaip nelinkes i optimistu puse jei ka..bet labiau tikesim,galbut ir geriau bus nuo to..nu ka gali cia zinot.

<a href='http://www.blogas.lt/profiles/Somewhere/'>Somewhere</a>
prieš 2024 metus

nu jau tikrai;DD
bet siaip butu faina, jei uzimtu gera vieta…

Algirdas
Algirdas
prieš 2024 metus

paziuresim ir pamatysim.. :)))

Anonymous
Anonymous
prieš 2024 metus

as manau kad labai gera vieta uzims!!!

<a href='http://www.blogas.lt/profiles/Somewhere/'>Somewhere</a>
prieš 2024 metus

optimiste;DDD

Algirdas
Algirdas
prieš 2024 metus

Tai as seniai sakiau,kad jis neturetu uzimti aukstos vietos,juk tai vel eiline balade kaip rasoma..del to 5 numerio manau yra blogai ir nera taip gerai,kaip sako ta Ricik,atrodo ji pati nesusigaudo apie visa tai..geriausia man atrodo pries paskutinis ar paskutinis nr.na ta prasme prie galo..

<a href='http://www.blogas.lt/profiles/telomq/'>telomq</a>
prieš 2024 metus

Manau, kad jeronimas nelaimes geros vietos. Jau geriau galejo siusti mini-me i eurovizija. Na cia kiekvieno skiringa nuomone.

Miroslav
„Eurodienos“ administratorius bei ilgalaikis redaktorius. 2007 metais įkūrė „Eurodienos“ pirmtakę „Eurosavaitę“.