Eurovizija 2010 (dalyviai)

Turkijai atstovaus Tarkan? [papildyta]

Tarkan

Papildymas (08.21): Azerbaidžano naujienų agentūra APA praneša, jog Tarkano vadybininkas teigia, kad atlikėjui TRT televizija nepasiūlė dalyvauti kitų metų „Eurovizijoje“, o jei taip įvyks, pasiūlymo bus atsisakyta.

Kaip yra iš tikrųjų, sužinosime ne už ilgo.


Šiandien vietinėje Turkijos spaudoje pasipylė straipsniai apie tai, jog kitais metais į Norvegijoje vyksiančią „Euroviziją“ su Turkijos vėliava važiuos garsusis Tarkan. Pranešama, jog 36 metų atlikėjas jau pasirašė kontraktą su TRT televizija.

Ar informacija yra teisinga ir šią žvaigždę išvysime dainų konkurse, galėsime įsitikinti jau netrukus. Kol kas belieka sulaukti oficialaus TRT patvirtinimo.

Atlikėjas yra išleidęs 8 albumus turkų ir anglų kalbomis. Pasauliui Tarkan’as labiausiai žinomas iš „Šikidim“ ir „Simarik“ hitų.

„Simarik“

„Sikidim“:

Daina „Why don’t we“ iš 2006 m. albumo:

Daina „Touch“ iš 2006 m. albumo:

11 Komentarai

  1. Paskutini kartą moteris su gera daina ir pasirodymu buvo Sertab Erener. O toliau tik vyriškos lyties atlikėjai ar grupės buvo kažko verti.

  2. Galetum ir nevaryti 😀 man visai patiko „Rimi Rimi Ley“ dalis dainos, o „Dum tek tek“ tai isvis MANO nuomone geriausia daina siais metais 😉

  3. Man asmeniškai iš naujesnių patiko 2004, 2006 ir 2008 metų Turkijos pasirodymai, tai pagal šią tendenciją, kitąmet turėtų būti kažkas gero 😀 bet kyla abejonių, nes ne karto neteko girdėti gyvai dainuojančio Tarkan. Kad tik nenusidainuotų kaip Hadise…

  4. Vat, gerai pasakyta – kad tik nenusidainuotų. Nes Hadises dainos įrašas tikrai neblogas buvo. Nu bet jau gyvas pasirodymas – geriau to būtų nebuvę. Nepaisant to, dauguma vien pamatę, kad tai TURKIJA, nusprendė atiduoti balsą.
    Todėl manau, kad Tarkan, jei jis tikrai dalyvaus, užims aukštą vietą. Niekam nerūpi pastaruoju metu ar nusidainuoja, ar ne.

  5. pirmą kartą girdžiu tokį išvis 😀 bet ta daina Touch dar visai pusėtina 🙂

Komentuoti

Miroslav
„Eurodienos“ administratorius bei ilgalaikis redaktorius. 2007 metais įkūrė „Eurodienos“ pirmtakę „Eurosavaitę“.