Eurodiena.lt

„Eurodienos” pusfinalių balsavimai tęsiasi

    „Eurodienos” lankytojų išankstinis internetinis balsavimas „Eurovizijos” pusfinaliuose tęsiasi, todėl jei dar neatidavėte taškų savo favoritams, nepamirškite to padaryti iki balandžio 17 dienos. Tada sustabdysime balsavimą ir paskelbsime, ką Jūs išrinkote į finalą. Po to prasidės finalinis balsavimas, ir galiausiai bus aišku ką labiausiai palaiko mūsų skaitytojai.
    O dabar išduosime kelis dalykus iš tarpinių rezultatų. Pirmame pusfinalyje smarkiai pirmauja Dima Bilan iš Rusijos, surinkęs virš 400 taškų. Airių kalakutas taip pat džiaugiasi lietuvių simpatijomis, nes yra tarp favoritų. Ant krašto ribos – 10 vietoje yra Suomija, kurią tuojau gali aplenkti Slovėnija. Juodkalnijai šiuo metu sekasi prasčiausiai.
    Antrame pusfinalyje karaliauja Švedija, o viršutiniame penketuke taip pat randame kaimyninę Latviją bei Baltarusiją. Morenai iš Maltos trūksta kelių taškų, kad finale atsidurtų jos „Vodka”.
    Visi balsavę, kurių el. pašto nėra mūsų duomenų bazėje, turės patvirtinti savo balsus, po to kai gaus mūsų laišką. Visi nepatvirtinti balsai bus anuliuoti.

Prenumeruoti
Pranešti apie
guest

3 komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Algirdas
Algirdas
prieš 2024 metus

Wtf ? 😀 ka gi bepridursi! :DD

<a href='http://www.blogas.lt/profiles/Somewhere/'>Somewhere</a>
prieš 2024 metus

jee..;DD debilizmas nugales!;DD

Anoniminis
Anoniminis
prieš 2024 metus

as kuo toliau tuo labiau isitikinu, kad Eurovizija klausosi stebi tik gezai ir fyfos…..
:////

Miroslav
„Eurodienos“ administratorius bei ilgalaikis redaktorius. 2007 metais įkūrė „Eurodienos“ pirmtakę „Eurosavaitę“.