Eurovizija 2008 (renginys)

Balandžio 1 apgavystės

Vakar „Eurodienoje” pasirodęs straipsnis pavadinimu „Kitąmet durys į „Euroviziją” Lietuvai gali būti uždarytos!” sukėlė nemažai abejonių. Norime pranešti, kad visa ten esanti informacija buvo išgalvota. Kai kurie iš Jūsų iš karto suprato, kad tai balandžio pirmosios pokštas, kiti patikėjo, o dauguma nesuprato ar tai pokštas ar tiesa, nes straipsnyje paminėti dalykai galėtų būti visai įmanomi.

Dienraščio „Vakaro žinios” naujiena, kad vietoj Jeronimo į „Euroviziją” važiuos Aistė Pilvelytė kai ką gal ir nudžiugino. Straipsnyje buvo rašoma: „Tarptautinį „Eurovizijos” dainų konkursą organizuojančiame EBU biure vakar buvo išbrauktas iš sąrašų Lietuvos atstovas J.Milius. Diskvalifikacijos priežastis štai kokia: daina „Nomads in the Night”, su kuria vaikinas debiutavo nacionalinėje „Eurovizijos” atrankoje, tarptautinio konkurso organizatoriams pasirodė
įžūliai panaši į „Uriah Heep” kūrinį „Night Rider”, kurį šios grupės vokalistas Džonas Slomanas atliko dar 1980-aisiais. EBU sprendimas buvo kategoriškas ir yra neapskundžiamas.” Visą straipsnį skaitykite paspaudę čia.

Oficialus „Eurovizijos” dainų konkurso tinklalapis eurovision.tv rašė apie apie tariamą naują idėją – balsavimą renginio finale balsavimo punktuose. Esa gyventojai iš 10 didžiausių Europos miestų, kur telefono tinklas balsavimo metu gali būti perkrautas, galės balsuoti taip kaip per prezidento ar parlamento rinkimus.

Populiarus „Eurovizijos” dainų tekstų tinklapis šiemet melagio dienos proga vėl pakeitė šių metų „Eurovizijos” atlikėjų ir dainų pavadinimus į šmaikščius. Pasak „Diggiloo thrush” Lietuvos atstovas šiemet yra Geronimoooo su daina „Gonads in the night”, kas išvertus reiškia „Lytinės liaukos naktyje”. Bosnijos ir Hercegovinos atstovas iš Laka buvo pervadintas į Kaka, o Airių daina į „Irelande nil points” (Airija – nulis taškų). Visų dainų pavadinimų parodijas rasite paspaudę čia.

Prenumeruoti
Pranešti apie
guest

10 komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
<a href='http://www.blogas.lt/profile.php'>zudykreklama</a>
prieš 2024 metus

geras.

Anonymous
Anonymous
prieš 2024 metus

Na, kad ir kaip ten būtų jeronimui linkiu kuo geriausios sėkmės eurovizijoj!

Anonymous
Anonymous
prieš 2024 metus

gerai būtų,jeigu į euroviziją važiuotu A.Pilvelytė. Manau jos daina užims aukštesnę vietą, nei Jeronimo. jeigu Jeronimas nori patekti į dešimtuką, tai pirmiausią pasidaro norm. fonogramą, su pritariančiais balsais.(geriausiai būtų jeigu pritartu choras). O dabar sau rėkia vienas visą dainą. Taigi abėjoju ar sužavėsim Europą. Kuo daugiau išsidergsi tuo aukštesnę vietą laimėsi.

Anonymous
Anonymous
prieš 2024 metus

Man jie itartinai panasus;DD

bajyte
bajyte
prieš 2024 metus

Somewhere – kaip cia tau taip nei is sio nei to dzin pasidare?
atrodei is tu kur domiese ir ne px tau visa tai?

<a href='http://www.blogas.lt/profiles/Somewhere/'>Somewhere</a>
prieš 2024 metus

del manes, tai tegul ir Pona Dieva i ta Eurovizija siuncia. man dzingu-lingu ant to;DD

<a href='http://www.blogas.lt/profiles/Somewhere/'>Somewhere</a>
prieš 2024 metus

jau atsibodo su tais pokstais.
gerai, kad man dzin;DDD

<a href='http://www.blogas.lt/profiles/Eurosavaite/'>Eurosavaite</a>
prieš 2024 metus

Čia parašyti balandžio 1 dienos pokštai, straipsnio pavadinimas atrodo, kad aiškus 🙂

Algirdas
Algirdas
prieš 2024 metus

netiesa cia..nusiraminkit 😀 aisku neblogai butu jeigu butu 😀

Hej
Hej
prieš 2024 metus

???
Cia rimtai ta pilve warys i euro??? :/
nk nesuprantu cia vakar dienos pokstas?????!!! jeigu cia parasyta tiesa tai euro mum bus sakes!!!!!!!!!!!

Miroslav
„Eurodienos“ administratorius bei ilgalaikis redaktorius. 2007 metais įkūrė „Eurodienos“ pirmtakę „Eurosavaitę“.