Gyvenimas po Eurovizijos

Lina Joy tarp 20-ies Junior New Wave 2008 Finalistų

Maskvoje įvyko pirmo tarptautinio populiarios muzikos atlikėjų konkurso „New Wave 2008“ pusfinalis.
Pirmo tarptautinio populiarios muzikos atlikėjų konkurso „New Wave 2008” pusfinalis buvo surengtas kovo 26-27 dienomis Maskvoje. Čia sukviesti, pirmą atranką praėję dalyviai, buvo suskirstyti į dvi amžiaus kategorijas: 8-12 ir 13-15 metų.
Į pusfinalį suvažiavo 130 dalyvių, kuriuos komisija jau atrinko po pirmojo atrankos turo, įvykusio Maskvoje vasario mėnesį. Pirmąjai atrankai visi, norintys dalyvauti konkurse, atsiuntė savo audio įrašus, foto bei video medžiagą.

Lietuvą pirmame Junior New Wave 2008 konkurse atstovavo vienintelė mūsų šalies atstovė, pirmoji vaikų „Eurovizijos” konkurso Roterdame dalyvė, jauna atlikėja Lina Joy.

Komisija, kuri atrinko tik 20 iš 130 dalyvių, buvo sudaryta iš žymių Rusijos atlikėjų, kompozitorių bei prodiuserių – iš viso 8 žmonės – Igor Krutoj, Irina Dubcova, Timati, Gliuk‘oza, A. Orlov, Rumiancev, Maria Kac. Pati atranka taip pat vyko labai neįprasatai – atlikėjai nespėdavo net pilnai sudainuoti pasiruošto kūrinio, kaip komisijos narių būdavo sustabdomi, kartais paklausdavo ar atlikėjas dar turi atsivežęs ir dabar jiems galėtų padainuoti ką nors dar iš savo repertuaro dainų. Visas pusfinalinis nepriminė jokio iki šiol matyto tarptautinio konkurso, o tiesiog tikrų tikriausią atrankinį turą į „Žvaigždžių fabriką“. Linai konkurse talkino kartu su ja atvykę šokėjai Audrius ir Tomas.

Svarbu, kad galime pasidžiaugti, jog Lina Joy pateko tarp 20 – ies laimingųjų, kurie šių metų rugpjūčio pabaigoje dalyvaus konkurso finale Sočyje. Konkursas su tiesiogine Rusijos TV kanalo „RTR” transliacija vyks tris dienas. Tad laukia gana ilgas pasiruošimo etapas.

Prenumeruoti
Pranešti apie
guest

7 komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
evelina
evelina
prieš 14 metus

lb grazei dainuoji man patikdavo lb kaip dainuodavai dainas maza pvz prezidente 😉 ;D

zuikis
zuikis
prieš 2024 metus

labai geraj pasirodel taip ir toliau lina

Anonimas
Anonimas
prieš 2024 metus

lb faina ta lina joy.

Evelina
Evelina
prieš 2024 metus

Saunuole, sekmes tau toliau:}

Anonymous
Anonymous
prieš 2024 metus

Taip ir turėjo būti.Rimta komisija,mato ,kad LINA,talentas.SVEIKINU.sahja o.

<a href='http://www.blogas.lt/profiles/Somewhere/'>Somewhere</a>
prieš 2024 metus

saunuole;)

<a href='http://www.blogas.lt/profiles/Fluffi/'>Fluffi</a>
prieš 2024 metus

🙂
Šaunu.;)

Edgaras
Vienas iš trijų pirmųjų „Eurodienos“ redaktorių, 2008 ir 2009 metais pranešęs daugiau kaip 150 „Eurovizijos“ naujienų konkurso fanams Lietuvoje.