Eurovizija 2008 (dalyviai)

J.Milius: reklamuotis „Eurovizijoje” – netikslinga (delfi.lt)

Nenumaldomai artėjant „Eurovizijos“ konkursui, Lietuvos atstovas Jeronimas Milius vis dar neatskleidžia Lietuvos pasirodymo Belgrade subtilybių. „Berečių tikrai nebus, teks kai kam nusivilti”, – vieną dalyką jis tikrai garantavo. O manantiems, kad jis konkursui nesiruošia, skuba atkirsti: „Laukiu, kada greičiau jis ateis ir praeis, nes laiko sau visai nebeturiu”.
Pasak atlikėjo, šiuo metu jis sukasi darbų verpete: ruošiasi „Eurovizijai”, duoda interviu užsienio žiniasklaidos atstovams, dirba vienoje telekomunikacijų bendrovėje ir ruošiasi netrukus prekyboje pasirodysiančio naujo jo grupės „Soul Stealer” albumo pristatymui.

Daugiausia dėmesio – vokalui
J. Milius pasakojo, kad daugiausiai energijos ir jėgų šiuo metu skiriama balsui – kasdieną po dvi valandas ruošiamasi „Eurovizijos” pasirodymui, lavinant vokalą.
Taip pat jau svarstoma, kokia turėtų būti jo pasirodymo choreografija, pritaikyta prie scenos Belgrade.
„Pasirodymo esmė, principas ir ideologija lieka ta pati, tačiau viskas priklausys nuo scenos. Turime planus su tokia perkirsta scena ir bandysime, gal teks šiek tiek pajudėti daugiau. Nekalbu apie šokius, galbūt, nestovėsiu vietoje, – kalbėjo jis. – Yra šiek tiek įvairių sumanymų, bet pažiūrėsime, kaip pavyks įgyvendinti, dėl to ir neatskleisime”.
Paklaustas, ar šalia jo pasirodys muzikantai ar šokėjai, J. Milius atsakė: „Tikrai būsime dviese – aš ir mėnulis”.

Siuvami nauji marškiniai
J. Milius tikina, kad kitu sceniniu įvaizdžiu jis taip pat neketina nustebinti. „Idėja išliks ta pati – juoda balta. Bus marškiniai nauji”, – nusijuokė jis.
Tiesa, nors Jeronimas neatskleidžia, kas siuva jam sceninius darbužius, patikino, kad tai – gerai žinomi, savo srities profesionalai. „Mes susitarę neatskleisti vardų, pavardžių, kad netrukdytų darbui, nes visi kamantinėja”, – savo komandos narių neatskleidė jis.

Kukli reklaminė kampanija
Nors kai kurie „Eurovizijos” dalyviai daug koncertuoja ir save pristato įvairiose Europos šalyse arba bent kaimynams, šių metų Lietuvos atstovas apsiribos vienu, jau įvykusiu pasirodymu Latvijos „Eurovizijos” finaliniame konkurse.
Pasak J. Miliaus, kadangi tokie koncertai nemažai kainuoja, o jų rezultatai nėra pasitvirtinę, Lietuvos delegacija mano, kad tai daryti būtų netikslinga.
Apžiūrėti salės į Belgradą anksčiau J. Milius taip pat nevyks. „Išskrisime gegužės 12 d., todėl manau, kad dešimt dienų užteks pasiruošti. Bus ne viena repeticija su pilnomis salėmis žmonių”, – kalbėjo J. Milius.
Manantiems, kad jis nesiruošia konkursui, J. Milius patikino: „Negi sėdžiu namuose. Viskas susiję su „Eurovizija”, kuriai „nesiruošiu”. Nematau prasmės visko pasakoti, kad nebūtų papildomų trikdžių”, – aiškino jis.

Straipsnio šaltinis: DELFI

Prenumeruoti
Pranešti apie
guest

9 komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
<a href='http://www.blogas.lt/profiles/Somewhere/'>Somewhere</a>
prieš 2024 metus

kas bus, kai ateis kiti metai?;DD nejuokinkite. vel issirinksime ka nors ir keiksime. nes visada taip buna. reikia maziau visus keikti, o tada jau ir galvoti apie ka nors auksciau. o taip mes niekada nieko nepasieksime.

Indis
Indis
prieš 2024 metus

Nu jo…Mes tikrai šiais metais užimsim aukšta vietą,jei jis pasirodys su nauja dainos versija…

bajyte
bajyte
prieš 2024 metus

perdegiau Jeronimo pergales dziaugsmu…
gal geguzy vel uzsidegsiu 🙂

Anonymous
Anonymous
prieš 2024 metus

labai gerai, kad nesireklamuoja, nes ta reklama niekados nepasiteisina, tik be reikalo pinigus sukishim. Daina daug kas pamatys ir isgirs pirma karta, ir tas "muziklas" manau daug ka gali suzaveti

Algirdas
Algirdas
prieš 2024 metus

..ne raklamoj esme ar dar kur..daina turi buti nereali..cia jo vietoj jau niekas nepades manau..greiciau ateitu kiti metai,gal kita karta pasiseks,atsibodo man jau is visu girdet ta pati,kad gale saraso busim, kaip visada :))

<a href='http://www.blogas.lt/profiles/Somewhere/'>Somewhere</a>
prieš 2024 metus

ka turi omeny, bajyte?

bajyte
bajyte
prieš 2024 metus

as perdegiau….

Anonymous
Anonymous
prieš 2024 metus

man tai neatrodo atsiputimas..zmogus tikslingai dirba ties tuo,kur labiausiai reikia ir negaista laiko abejotinoms reklaminems kampanijoms ir visokiem kitokiems blizguciams… nors is esmes tai cia jau finansavimo ir remeju klausimo problematika..

<a href='http://www.blogas.lt/profiles/Somewhere/'>Somewhere</a>
prieš 2024 metus

na paziuresim, kas is tokio, is salies atrodancio kaip 'atsiputusio', gausis…;))

Miroslav
„Eurodienos“ administratorius bei ilgalaikis redaktorius. 2007 metais įkūrė „Eurodienos“ pirmtakę „Eurosavaitę“.