Eurovizija 2008 (dalyviai)

Hind ruošiasi Belgradui

Geguže Hind savo tėvus palieka namie. „Aš žinau, kad jiems nepatinka, bet nenoriu jų matyti Belgrade“, – Nyderlandų atstovė sakė interviu.
Be savo palydos – vadybininko, choreografo ir vokalo trenerio – su Hind vyks jos vaikinas reperis Brainpower. „Važiuoju dirbti, ir tėvai gali mane tik sujaudinti“, – dainininkė teigė Olandijos laikraščiui.
Hind dar nežino kaip scenoje atrodys jos pasirodymas. Atlikėjos teigimu, scenoje bus trys pritariantys vokalai ir du šokėjai. Paklausta apie suknelę, Hind atsakė net nežinanti ar ją vilkės.
„Milijonai žmonių stebės konkursą ir tikiuosi, kad kažkas iš užsienio mane pastebės ir galėsiu dainuoti Europoje.“, – kalbėjo 23-jų metų atlikėja.
Šiuo metu olandų dainininkė keturis kartus į savaitę koncertuoja teatre, ruošia debiutinį albumą „Little girls grow up“, ieško šokėjų pasirodymui Serbijoje, lanko dainavimo pamokas, ruošia pasirodymą, ir juokaudama priduria, kad net neturi laiko skalbiniams.

Straipsnio šaltinis: eurovision.tv

3 Komentarai

  1. nu bet kaip parasei, tai galima suprasti, kad greiciau nuoga nei su kelnem ar dar kuo kitu… zinai, lietuviu kalboje yra tokie dalykai: jei kazko nepasakai iki galo, tai jau bet kas gali interpretuoti tavo zodzius kaip tinkamas:))…

Komentuoti

Miroslav
„Eurodienos“ administratorius bei ilgalaikis redaktorius. 2007 metais įkūrė „Eurodienos“ pirmtakę „Eurosavaitę“.