Gyvenimas po Eurovizijos

Prisiminimas apie Tose Proeski „Eurovizijos” metu?

Tose Proeski fanų klubas Serbijos televizijai „RTS” išsiuntė peticiją, kurioje prašo, kad dalis „Eurovizijos” konkurso būtų paskirta tragiškai žuvusiam dainininkui, kuris 2004 metais atstovavo Makedonijai. Peticijos autoriai surinko 13250 parašų ir teigia, kad atlikėjas vertas bent penkių minučių, skirtų jam prisiminti. Šią akcija taip pat parėmė tokie žymūs Balkanų regiono dainininkai kaip Elena Risteska, Martin Vucič ir kiti. Be to, prie akcijos paviešinimo  prisidėjo Balkanų žiniasklaida, keli OGAE klubai bei Makedonijos ambasada Vokietijoje.
„Beliko tik Tose kūriniai ir norime, kad jie skambėtų Europoje ir visame pasaulyje. Tokiu būdu galima bent truputį atsidėkoti už tai, ką mums davė savo trumpo gyvenimo metu”, – prideda peticijos autoriai.
Tose Proeski žuvo autoavarijoje, būdamas 26 metų, 2007 metais spalio 16 dieną.

Prenumeruoti
Pranešti apie
guest

5 komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Marianna
Marianna
prieš 15 metus

Aš gyvenau Makedonijoje, tik 2metų kaip esu čia,Lietuvoj…. ir tikrai man būtų miela ir manau, kad tikrai verta paklausyti ir paskirti nors kiek demesio, Makedonija ir ne tik ji, o visas Balkanas turėjo tik viena žvaigžde, o dabar ir jos neturi…. :'( Ne veltui sako, kad Dievas paima. tie kurie geriausi…

Rennique
Rennique
prieš 2024 metus

Jis is tikruju buvo nerealus dainininkas…

Atėnė
Atėnė
prieš 2024 metus

Jis vertas visos Eurovizijos ir dar daugiau.Tokių puikių dainininkų ir žmonių dar paieškot reiktų.Kuo didžiausios pagarbos vertas.Dar ir dabar negaliu patikėt,kad nebėra Jo tarp mūsų.;///

Tautviux
Tautviux
prieš 2024 metus

As irgi uz, kad butu skiriamos bent kelios minutes siam atlikejui. Netgi manau, kad sugalvotu kazka. Pvz. Klipas trumpas apie ji, paskui uzgesta sviesos ir tylos minute…:)

<a href='http://www.blogas.lt/profiles/Somewhere/'>Somewhere</a>
prieš 2024 metus

grazios jo dainos…:)
tikrai, manyciau, toki atlikeja reiketu pagerbti.

Miroslav
„Eurodienos“ administratorius bei ilgalaikis redaktorius. 2007 metais įkūrė „Eurodienos“ pirmtakę „Eurosavaitę“.