Gyvenimas po Eurovizijos

Dana dainuos Popiežiui

1970-ųjų metų „Eurovizijos” nugalėtoja Dana (tikrasis vardas ir pavardė – Rosemary Scallon ) kitą savaitgalį (balandžio 20d.) Niujorko „Yankee” stadione dainuos Popiežiui Benediktui XVI. Pirmąjai „Eurovizijos” nugalėtojai iš Airijos buvo patikėta surengti koncertą prieš mišias Pontifiko garbei. Koncerte taip pat pasirodys tokie atlikėjai, kaip Harry Connick Jnr ir Il Divo.
Koncertas bus surengtas Benedikto XVI-ojo pirmojo apsilankymo JAV (pirmasis apsilankymas būnant Popiežiu) garbei. Benediktas XVI Jungtinėse Amerikos Valstijose taip pat lankėsi ir Vašingtone, bei Kolumbijos Federacinėje Apygardoje. Savo vizitą JAV jis užbaigs mišiomis Niujorke.
Nors Dana pirmą kartą dainuos Benediktui XVI, tai ne pirmas kartas, kada ji dainuoja Popiežiui. 1987 metais, Naująjame Orleane, „Super Dome” arenoje, ji Popiežiui Jonui Pauliui II ir 86000 žmonių miniai atliko savo kūrybos dainą „Totus Tuus”. 1993m. Denveryje Dana vėl uždainavo Pontifikui bei daugiau nei 280000 žmonių miniai. Tada ji atliko dainą „We Are One Body”. Nors atlikėja pirmą kartą dainuos Benediktui XVI, tai nebus pirmas kartas, kada jie buvo susitikę. 2004m. Daną asmeniškai pasveikino tada dar kardinolas Ratzingeris. Tais metais Subiacco (Italija) mieste dainininkė gavo „San Benedetto” (Šventojo Benedikto) apdovanojimą (pirmoji moteris, gavusi šį apdovanojimą). Apdovanojimas jai atiteko už atsidavimą darbui Europos Parlamente.
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest

1 komentaras
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
<a href='http://www.blogas.lt/profiles/Somewhere/'>Somewhere</a>
prieš 2024 metus

oho.. kokios aukstumos!:)

Artūras
Vienas iš trijų pirmųjų „Eurodienos“ redaktorių, 2008 - 2010 metais pranešęs daugiau kaip 200 „Eurovizijos“ naujienų konkurso fanams Lietuvoje.