Fanai

Konkursas „Be A Winner“ startuoja…

Oficialus „Eurovizijos“ konkurso portalas www.eurovision.tv ir Europos Transliuotojų Sąjunga antrus metus iš eilės skelbia „Be A Winner“ konkursą.
Iki gegužės 2 dienos laiko „Eurovizijos“ fanai gali siųsti savo video klipus, kuriuose patys gyvai atlieka kurią nors iš šiųmetinės „Eurovizijos“ dainų.  Populiarios video klipų talpyklos „Youtube“ lankytojai nuspręs, kuris klipas yra pats šmaikščiausias ir geriausias. Šio klipo autorius bus apdovanotas nuostabia fotokamera ir turės galimybę internetu pabendrauti su šiųmetinės „Eurovizijos“ nugalėtoju (-a).

Balsavimas vyks nuo gegužės 2 iki gegužės 18 dienos, o laimėtojas paaiškės gegužės 19 dieną. Klipas – nugalėtojas bus ne tik patalpintas oficialiame „Eurovizijos“ portale, bet ir parodytas priešeurovizinėse laidose (Valanda iki „Eurovizijos“), kurias pasirinktinai galės transliuoti 43 šalys dalyvaujančios konkurse.
Priminsime, kad praeitas metais šį konkursą laimėjo Lietuvis, atlikęs Turkijos atstovo Kenan Dogulu dainą „Shake It Up Shekerim“. Vaikinas laimėjo mobilųjį telefoną bei privačioje internetinėje konferencijoje galėjo pasikalbėti su Maria Serifovič, o reportažas apie lietuvį buvo parodytas net Turkijos televizijos žiniose. Nepaisant to, laimėtojas buvo kritikuojamas konkurentų, dėl to, kad savo klipe nedainavo, nors to reikalavo taisyklės.

Nufilmavę vaizdo klipą įkelkite jį į:
Oficialų „Eurovizijos“ kanalą „Youtube“ svetainėje

Išsamias taisykles anglų kalba rasite paspaudę čia.
Jeigu norite dalyvauti konkurse, bet turite neaiškumų, Jums mielai padės „Eurodienos“ redaktoriai.

Fano iš Lietuvos atlikta daina „Shake It Up Shekerim“:

9 Komentarai

  1. geras, pirma kart girdziu, kad lietuvis ta konkursa laimejo, o tai kodel musu televizija to nerode?

  2. Juk jis dar nelaimėjo, tik pretenduoja. Juk Balsavimas vyks nuo gegužės 2 iki gegužės 18 dienos.

  3. Hmm,na labai idomu,nieko taip ir negirdejau!Kas per nesamones..kitose salyse ir tai kalbos sklido 🙂 o del to pavydo tai tegul,bet svarbiausia ideja,o balsas ne prie ko,nors taisykles yra taisykles 🙂

  4. o as siunciau praeitais metais du irasus.. taciau metu truko… viena, kur seseliu teatra padariau tai idejo( veido beveik nesimate) o antra ne…. nors video prikolni buvo… gal ir siemet ka nors irasysiu….

Komentuoti

Artūras
Vienas iš trijų pirmųjų „Eurodienos“ redaktorių, 2008 - 2010 metais pranešęs daugiau kaip 200 „Eurovizijos“ naujienų konkurso fanams Lietuvoje.