Eurovizija 2008 (renginys)

Paaiškėjo finalo atidarymo pasirodymas

„Eurovizijos“ dainų konkurso finalas prasidės nuo šešias minutes truksiančio pasirodymo, kurį atliks Slobodan Trkulja su grupė „Balkanopolis“ ir „Dutch Metropole Orkest“. Galime tikėtis įspūdingo orkestro skambesio su etniniais elementais.
Metropole Orkestras – tai didžiausias orkestras pasaulyje, kurį sudaro profesionalūs pop ir jazz muzikos atlikėjai. 1958 metais „Dutch Metropole Orkest“ pasirodė per „Eurovizijos“ pertrauką.
Slobodan Trkulja – jaunas ir talentingas muzikantas bei vokalistas, serbų tradicinės muzikos specialistas. Šį stilių dažnai jungia su šiuolaikiniais skambesiais. 1998 metais įkūrė serbų ir olandų grupę „Balkanopolis“, su kuria pernai Serbijos atrankoje į „Euroviziją“ užėmė 2 vietą.
Lapkritį Slobodan su „The Metropole Orkest“ pasirodė politikų susitikimo metu ir būtent tada sulaukė Europos Transliuotojų Sąjungos ir „RTS“ televizijos dėmesio.

Slobodan Trkulja & „Balkanopilis“ feat. „Metropole Orchestra“ atlieka kūrinius „Nebo“ ir „Zlatna jabuka“:

4 Komentarai

  1. ištaisyk klaidas:
    ne 'trūksiančio', o 'truksiančio';

    'Metropole Orkestras – tai didžiausias orkestras pasaulyje' turi būti (trūksta brūkšnio;
    ne 'atlieką', o 'atlieka'.

    ačiū už dėmesį;))

  2. dabar zinosiu, kad atidarymo neverta ziureti – nuoboooodu… mane tokia muzika migdo. tai uzmigsiu dar nesulaukus pirmo pasirodymo;DDD

Komentuoti

Miroslav
„Eurodienos“ administratorius bei ilgalaikis redaktorius. 2007 metais įkūrė „Eurodienos“ pirmtakę „Eurosavaitę“.