Fanai

Interviu su „Be a winner” nugalėtoju

Jūsų dėmesiui, pateikiame interviu su praeitų metų „Be A Winner” konkurso nugalėtoju, kauniečiu Skirmantu.

Ar tikėjaisi laimėti tą konkursą?
Buvo tokia nuojauta, kad šiame konkurse man pasiseks ir štai – aš esu pirmojo „Be A Winner” konkurso nugalėtojas. Jei nebūčiau tikėjęs savo pergale, tai nemanau, kad bučiau sukūręs tą vaizdo klipą.

O ką manai apie konkurentų pasisakymus, jog tu nesilaikei taisyklių, t.y., pats nedainavai?
Nemanau, kad buvo tokia taisyklė, kad dalyviams nebūtų galima atlikti dainos vaizdo klipo formatu. Turbūt daugelis ten dalyvavusių dalyvių netikėjo, kad tą konkursą laimės dalyvis, kuris atliks dainą ne savo balsu. Galbūt todėl ir buvo nepatenkinti. Konkurse buvo vienas dalyvis, kuris gyvai sugrojo pianinu praeitų metų suomių dainą „Leave Me Alone” ir aš maniau, kad būtent ši daina bus nugalėtoja, nes žmones dažniausiai paperka visiškai gyvi pasirodymai…

Kokia buvo tavo reakcija, sužinojus jog laimėjai būtent tu?
Kai pamačiau savo nick’ą Eurovision.tv puslapyje aš vos nenuvirtau nuo kedės. Buvau apstulbęs, nors ir tikėjausi, kad laimėsiu. Mano galvoj sukosi pergalės džiaugsmas: apie prizus ir visą kitą net nebuvau pagalvojęs, nes man ne tai buvo svarbu. Tuo metu, kai laimėjau, youtube.com puslapyje vaizdo klipas turėjo virš 2000 peržiūrėjimų, po kelių valandų – 10 000, o kitą dieną – net 25 000 peržiūrėjimų. Komentaruose skaičiau, kad mane rodė per kelias Turkijos televizijos žinias, buvau įdėtas į pagrindinius Turkijos internetinius portalus ir buvau paskelbtas nugalėtoju beveik visuose Eurovizijos fanų – klubų puslapiuose. Šiuo metu vaizdo klipas turi virš 50 000 peržiūrėjimų. Manau, kad tai ir yra didžiausias konkurso prizas.

Kaip manei, su kuo tau „nuskils” pasikalbėti internetinėje konferencijoje (nes tada juk negalėjai žinoti, kad laimės Marija Šerifovič) ?
Pernai mano favoritė buvo Suomija. Daina buvo graži ir greit „užkabinanti”. Po Suomijos ėjo Turkija (todėl ją ir pasirinkau atlikti)… Negalvojau, kad Serbija pateks į finalą, o ką jau kalbėti apie pergalę ten. Bet pusfinalio metu, kai pamačiau Serbijos dainos pasirodymą, tada ir pamaniau, kad ši daina užims aukštą poziciją „Eurovizijoje”. Dainos pavadinimas – „Molitva” („Malda”) įtikino žmones balsuoti.

Kokia nuomonę susidarei apie Mariją konferencijos metu? Jei ne paslaptis – apie ką kalbėjote?
Ji labai draugiška ir linksma moteris. Kai su ją kalbėjau, jaučiau, kad ji neserga „žvaigždžių liga”, kuri pasireiškia daugeliui sėkmę patiriančių artistų. Pokalbis buvo trumpas (vos 30 min.), todėl nespėjau jos paklausti daugybės svarbių klausimų. Sužinojau tik tai, kad ji labai džiaugiasi savo pasirodymų Helsinkyje ir po pergalės jaučiasi puikiai. Sklinda gandai, kad Marija yra homoseksuali, bet aš manau, kad jei šiame pasaulyje būtų daugiau tokių talentingų ir išskirtinių asmenybių kaip ji, tai pasaulis tikrai taptų labiau tolerantiškas kitoms rasėms ir orientacijoms.

Ar neturėjai sunkumų kalbėdamas angliškai?
Ne, nuo vaikystės domiuosi anglų kalba, tad tikrai nekyla sunkumų bendraujant ta kalba su kitais žmonėmis, o ypač su Marija.

Po kiek laiko, praėjus „Eurovizijai” tu gavai progą pasišnekėti su Marija Šerifovič?
Tik po mėnesio, nes iškart po „Eurovizijos” Marija vyko į turą.

Kaip tau praėjo tas mėnuo? Ar jaudinaisi prieš būsimą pokalbį?
Tas mėnuo prabėgo greitai. Žinoma, po kelių savaičių praėjo visas pergalės jausmas ir gyvenau gyvenimą kaip gyvenęs. Prieš pokalbį nesijaudinau, buvau pasirašęs kelis klausimus, iš kurių tik kelis turėjau progos užduoti.

Ar ir šiais metais žadi dalyvauti konkurse?
Buvo kilę minčių bandyt dar kartą dalyvauti šiame konkurse, bet kiek girdėjau dainų internete, tai nei viena „neužkabino” manęs taip, kad galėčiau pagal ją sukurti vaizdo klipą. Už poros savaičių turėtų pasirodyti oficialus „Eurovizijos” CD,  tai pamėginsiu atsisiųsti ir paklausyti visų dainų. Šiemet tikrai nėra tokio susidomėjimo „Eurovizija”, koks buvo anksčiau.

Tavo patarimai bandysiantiems laimę lietuviams?
Jei turi viziją, tai ją ir įgyvendink! Laimi tik tas, kuris labiausiai tiki savo pergale.

Daugiau informacijos apie šių metų „Be a winner” konkursą rasite ankstesniame mūsų straipsnyje.

Prenumeruoti
Pranešti apie
guest

1 komentaras
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
<a href='http://www.blogas.lt/profiles/Somewhere/'>Somewhere</a>
prieš 2024 metus

saunuolis;)
dar karteli sveikinu;))

Artūras
Vienas iš trijų pirmųjų „Eurodienos“ redaktorių, 2008 - 2010 metais pranešęs daugiau kaip 200 „Eurovizijos“ naujienų konkurso fanams Lietuvoje.