Eurovizija 2008 (dalyviai)

Eurovizijos nugalėtoja Charlotte Perrelli lankosi Vilniuje

1999 metų Eurovizijos dainų konkurso nugalėtoja Charlotte Perrelli (Nilsson) pirmadienį viešės Vilniuje, kur reklamuos šiemet Švedijai „Eurovizijoje” atstovausiančią dainą „Hero“. Pirmadienį ryte atlikėja viešės LRT laidoje „Labas rytas“.
Šiemet Charlotte antrą kartą Eurovizijos istorijoje atstovauja Švedijai. Nepaisant legendinės Eurovizijos nugalėtojos vardo, ji privalės dalyvauti antrame konkurso pusfinalyje, kuriame matysime ir Lietuvos atstovą Jeronimą Milių. Tiek fanai, tiek lažybų bendrovės Švedijos atstovę Charlotte laiko viena realiausių kandidačių laimėti šių metų Euroviziją.
Charlotte Perrelli gimė 1974 metais. Jos albumai gimtojoje šalyje perkami auksiniais ir platininiais tiražais, todėl savo apdovanojimų kolekcijoje ji turi „Grammi“ statulėlę, kuri įteikiama patiems populiariausiems ir daugiausiai įrašų parduodantiems Švedijos atlikėjams. 1999 metais Švedijos televizijos žiūrovai ir komisija nusprendė, kad Jeruzalėje vykusiame Eurovizijos dainų konkurse jų šaliai turi atstovauti Charlotte su daina „Take me to your heaven“, kuri ir tapo nugalėtoja. Lietuvos klausytojams ši daina geriau žinoma kaip „Duok man savo ranką“, lietuviškai nuskambėjusi iš „Kelio į žvaigždes 3“ dalyvių lūpų.


Per savo karjerą Charlotte Perrelli išleido penkis albumus ir septynis singlus, kurie perkamiausių Švedijos įrašų sąrašuose pasiekdavo aukščiausią trejetuką. 2003 ir 2004 metais ji vedė populiariausią metų renginį Švedijoje – nacionalinę atranką į Euroviziją „Melodifestivalen“. Taip pat atlikėja buvo sukūrusi savo muzikinį realybės šou jauniems atlikėjams. Kaip pagrindinių vaidmenų atlikėja Charlotte pasirodė miuzikluose „Jėzus Kristus Superžvaigždė“ ir „Gražuolė ir pabaisa“. Gegužės 22 dieną Eurovizijoje Charlotte Perrelli su daina „Hero“ pasirodys antra.

www.alfa.lt

Nuotraukos šaltinis: International Song Contest

Prenumeruoti
Pranešti apie
guest

2 komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
<a href='http://www.blogas.lt/profile.php'>Indis</a>
prieš 2024 metus

Kiek girdėjau tai Charlotte stipriai peršalo ir ji atidėjo savo apsilankymą Lietuvoje…

<a href='http://www.blogas.lt/profiles/Somewhere/'>Somewhere</a>
prieš 2024 metus

kad tas kelias i zvaigdes 3??;DD (joke)
bet jei rimtai, tai as tos dainos tik originala zinau;p~ nes neziuriu to brudo;DD~

Miroslav
„Eurodienos“ administratorius bei ilgalaikis redaktorius. 2007 metais įkūrė „Eurodienos“ pirmtakę „Eurosavaitę“.