Eurovizija 2010 (atrankos)

Vokietija ruošiasi vienai didžiausių atrankų savo istorijoje

ProSieben2010 metų „Eurovizijos“ atstovo paieškai Vokietija pasirinko ganėtinai ilgą kelią. Žiūrovų ir dalyvių laukia penkios atrankinės laidos: ketvirtfinalis, pusfinalis ir, galiausiai, finalas, kuriame dalyvaus net 20 atlikėjų. Ketvirtfinalį ir finalą transliuos ARD/NDR televizija, tuo tarpu atrankinius turus ir pusfinalį — privatus kanalas „ProSieben“.

Turint omenyje tai, kad pastaraisiais metais Vokietijoje buvo rengiamas tik vienas finalas su 3-5 dalyviais, tokie pokyčiai yra netikėti. Be to, kitąmet žadama daugiau dėmesio kreipti į naujus ir jaunus dainininkus.

Vesti nacionalinę atranką, o taip pat pirmininkauti vertintojų komisijai, pakviestas Stefan Raab, kuris 2000 m. „Eurovizijoje“ iškovojo penktąją vietą. Atlikėjas taip pat sukūrė 1998 ir 2004 metais Vokietijai atstovavusias dainas bei dar kartą dalyvavo konkurse kaip pritariantis vokalistas.

Nors Vokietija, kaip „Didžiojo ketverto“ šalis, turi privilegiją visada būti „Eurovizijos“ finale, jau penkis metus iš eilės jos atstovai lieka už viršutinio dešimtuko ribų. Galbūt 2010 m. pagaliau atneš naujų vėjų.

6 Komentarai

  1. Na, kaip cia pasakius, iskyrus 2007 metus, kada Vokietijos pasirodymas buwo idealus, Vokietija pasirodo ne per geriausiai, manau uz borto lieka daug geresnes grupes arba atlikejai.

  2. Tai gal ta didžiausia atranka padės Vokietijai išrinkti kažką TOKIO, kas pergalę arba bent jau labai aukštą rezultatą jiems parveš? Tikėkimės.

  3. 2005 buvo šiek tiek daugiau vokiečiai verti, 2006 turėjo būti aukščiau, 2007 nebuvo ten kažko ypatingo, todėl užimtos vietos ir nenusipelnė, 2008 turėjo puikią dainą, bet pasirodė tikrai prastai, o šiemet…sunku pasakyti ;DD

Komentuoti

Miroslav
„Eurodienos“ administratorius bei ilgalaikis redaktorius. 2007 metais įkūrė „Eurodienos“ pirmtakę „Eurosavaitę“.