Eurovizija 2008 (dalyviai)

Vilniaus savivaldybė suteiks Miliui finansinę paramą „Eurovizijoje”

Šiandien Vilniaus miesto savivaldybėje su Nacionalinės „Eurovizijos“ nugalėtoju Jeronimu Miliumi bei jo mokytoju Povilu Meškėla susitiko Vilniaus miesto meras Juozas Imbrasas.
Susitikimo tikslas – finansinės paramos J. Miliaus pasirodymui Belgrade sutarties pasirašymas.
Susitikime buvo kalbėta apie Lietuvos atstovo pasiruošimą konkursui ir jo pasirodymo idėją. J. Imbrasui Milius ir jo atstovai pateikė detalų pasiruošimo planą, kurį sudaro ir techninė pasirodymo dalis. Jai reikalingas bene didžiausias finansavimas, kurio prašo Nacionalinės Eurovizijos nugalėtojas.
Šiandien merui buvo įteiktas paramos prašymas, tačiau nei J. Milius, nei jo atstovai kol kas neatskleidžia kokios sumos prašo. Meras patvirtino, kad prašoma suma bus suteikta, tačiau taip pat dar neatskleidžia kokio ji dydžio. „Duosim tiek kiek prašė“ ,– patikino meras.
Pasak J. Miliaus, ši suma sudarys didžiąją „Eurovizijos“ konkursui pasiruošti skirtą jo surinktų pinigų dalį. „Labai malonu, kad mus paremia ir supranta. Be paramos mes nepasiektume to, ko norime“, – sakė Lietuvos atstovas „Eurovizijoje“.


Savivaldybės atstovai skirdami paramą tikisi, kad Jeronimo pasirodymas Belgrade Europai taps langu į Vilnių. Mainais už finansinę paramą jie J. Miliui pateikė keletą pasiūlymų ir reikalavimų. Vienas jų, kad visi Jeronimo komandos nariai Belgrade segėtų „Vilniaus Europos kultūros sostinės“ ženklelius ar kitus šio renginio aksesuarus. Taip pat jie tikisi, kad J. Milius po „Eurovizijos“ konkurso prisidės prie keleto savivaldybės ketinamų organizuoti renginių.
Nacionalinės „Eurovizijos“ nugalėtojas paslaptingas lieka ir paklaustas, kas kuria jo sceninį kostiumą. J. Miliaus mokytojas Povilas Meškėla susitikimo metu tik patikino, kad „bus gražu.“
Po susitikimo Vilniaus savivaldybėje J. Imbrasas Miliui padovanojo baltą balandį, kuris esą simbolizuoja būsimą Lietuvos atstovo „Eurovizijoje“ kelionę, pasak mero, „iš taikaus Vilniaus – į neramią Serbiją“.

Šaltinis: www.alfa.lt, Indrė Pavilionytė
Nuotrauka: DELFI

Prenumeruoti
Pranešti apie
guest

7 komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
bajyte
bajyte
prieš 2024 metus

kaip fainiai :)))

<a href='http://www.blogas.lt/profile.php'>Miroslavas</a>
prieš 2024 metus

Nemanau, kad klipas bus, ir promo turas tuo labiau. Per vėlu tokiems dalykams.

<a href='http://www.blogas.lt/profile.php'>Indis</a>
prieš 2024 metus

Vistiek kazin ar bus klipas kazin…

Daisy
Daisy
prieš 2024 metus

Jau galvojau,jam niekas nepades,ir liks be klipo,graziu rubeliu ir turo.Sveikintina

chloja
chloja
prieš 2024 metus

Labai gerai, kad nors Vilniaus valdzia susiprato ir skyre pinigu.

<a href='http://www.blogas.lt/profiles/Somewhere/'>Somewhere</a>
prieš 2024 metus

sveikintina, kad pagaliau valdzia prabudo..;DD

Algirdas
Algirdas
prieš 2024 metus

Na tikrai sveikintinas dalykas..taciau manau,kad vien tik sceninis ivaizdis negaletu atnesti pergales i LT.Kas be ko,parama tikrai yra reikalinga ir manau,kad tai yra tiesiog BUTINA..

Miroslav
„Eurodienos“ administratorius bei ilgalaikis redaktorius. 2007 metais įkūrė „Eurodienos“ pirmtakę „Eurosavaitę“.