Eurovizija 2010 (renginys)

„Eurovizija“ vyks Fornebu arenoje

furnebu-telenor-arena

Šiandien  Europos Transliuotojų Sąjunga atskleidė, kad kitų metų „Eurovizijos“ dainų konkursas vyks Furnebu arenoje, taip pat žinomoje „Telenor“ arenos vardu. Savo duris pastatas atvėrė tik šių metų vasario mėnesį. Pagrindinė jo paskirtis yra futbolo stadionas, tačiau arena yra pritaikyta ir kitiems renginiams, taip pat koncertams. Čia jau pasirodė tokios žvaigždės kaip AC/DC ar Tina Turner. Priklausomai nuo techninės įrangos kiekio, dainų konkurso metu čia galės sutilpti iki 23 tūkstančių žiūrovų.

Arena kvies „Eurovizijos“ gerbėjus ne į patį Oslo miestą, tačiau į jo priemiestį Bærum, išsidėsčiusį į pietvakarius nuo Norvegijos sostinės, Furnebu pusiasalyje. Tai neturėtų išgąsdinti svečių, nes kelionė iš miesto centro į ateinančio dainų konkurso vietą trunka apie 15 minučių.

Daugiau apie šią areną galite sužinoti ankstesniame mūsų straipsnyje.

2010 metų „Eurovizijos“ dainų konkursas vyks gegužės 25, 27 ir 29 dienomis.

furnebu-telenor-arena-2

Paspaudė šią nuorodą, galite stebėti nuolat atnaujinamą Fornebu arenos vaizdą.

6 Komentarai

  1. puiku greiciau butu tik gaila negalesiu gyvai stebeti bet ka padarysi, saunu kad butent ja isrinko nes ne miestas o ten nuosaleleliau tad geriau!

  2. Maniau, kad Norvegijoj grazesniu arenu yra, o cia tokia.. Siaip sau.. 🙁

  3. Kijeve arena buvo paciam miesto centre, Belgrade toleliau, bet vistiek mieste, o Atenuose, Helsinky ir Maskvoj arenos buvo toli nuo centru ir vos ne uzmiesciuose. Kaip matau, Oslas nebus isimtis.

Komentuoti

Miroslav
„Eurodienos“ administratorius bei ilgalaikis redaktorius. 2007 metais įkūrė „Eurodienos“ pirmtakę „Eurosavaitę“.