Vaikų Eurovizija

Vaikų „Eurovizijoje” balsuos komisija?

Vaikų „Eurovizijos” Organizacinis Komitetas siūlo keletą pakeitimų, kurie būtų įgyvendinti Kipro mieste – Limasolyje, lapkričio 22-ąją. Reikšmingiausias pasiūlytas pakeitimas yra balsavimo sistema, kurioje komisija ir žiūrovai turėtų po 50% įtaką rezultatams. Kitas komiteto pasiūlymas – suburti papildomą žiuri, kuri skirtų nuo 1 iki 12 taškų, tarytum atstovautų papildomai šaliai.
Svante Stockselius, vykdomasis vaikų ir suaugusiųjų „Eurovizijos” prodiuseris, sako Eurovision.tv tinklapiui: „Tai gali būti geras bandymas pamatyti ar rezultatas bus skirtingas, lyginant tik su žiūrovų balsavimu. Nepriklausomų ekspertų žiuri gali taip pat atnešti renginiui tam tikrą papildomą intrigą.”
Po mėnesio, komisija ir dalyvaujančios šalys svarstys ir spręs pasiūlytus formato pakeitimus, kad priimtų galutinį sprendimą prieš Delegacijų Pirmininkų susirinkimą.
Šiuo metu Kipras rengiasi vaikų „Eurovizijai” ir jau dabar centrinėje Limasolio miesto dalyje patalpintas didelis laikrodis, skaičiuojantis dienas iki renginio.
Birželio 5-6 dienomis, Organizacinio Komiteto ir Delegacijų Pirmininkų susitikime, be šių metų planų, turėtų būti nuspręsta kas vaikų „Eurovizijai” šeimininkaus 2009 metais.

Nuotraukos šaltinis: eurovision.tv

Prenumeruoti
Pranešti apie
guest

3 komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
<a href='http://www.blogas.lt/profiles/Somewhere/'>Somewhere</a>
prieš 2024 metus

o as manau, kad, jei gera komisija, tai ji niekur nepakenktu..;)
o del Lietuvos, tai.. hm… nemanau, kad cia butu labai geras variantas.

Tautviux
Tautviux
prieš 2024 metus

Manau, kad komisijos labiau šokių eurovizijoje reikėtų…

<a href='http://www.blogas.lt/profile.php'>Indis</a>
prieš 2024 metus

Hm…Tai būtu į nauda…Ir Svante sutinka…
Beto del šalies rinkimo tai siūlau…Lietuvą!

Miroslav
„Eurodienos“ administratorius bei ilgalaikis redaktorius. 2007 metais įkūrė „Eurodienos“ pirmtakę „Eurosavaitę“.