Fanai

„Antro šanso“ konkurse Lietuvai atstovaus Aistė Pilvelytė

„Antro šanso“ (Second chance) konkursas tai konkursas, kurį rengia OGAE („Eurovizijos“ gerbėjų) klubai iš visos Europos. Kiekvienos šalies OGAE klubo (jei jis yra toje valstybėje) nariai išrenka savo atstovą – jų manymu geriausiai pasirodžiusį nacionalinio finalo dalyvį, neįskaitant laimėtojo, ir taip jam suteikia savotišką antrą šansą.
Anksčiau konkursas buvo tik internetinis, bet nuo 2007 metų persikėlė į televizijos eterį. Praeitų metų šeimininkų – Slovėnijos OGAE klubo deka, vietinė televizija surengė 90 minučių šou, kuriame buvo parodyti visų atstovų vaizdo įrašai ir šalių balsavimas kaip tikroje „Eurovizijoje“. Tąkart „OGAE Second Chance“ dainų konkurse su kūriniu „Cara mia“ nugalėjo švedai Mans Zelmerlow, kurie nacionaliniame finale užėmė trečią vietą.
Dėl minėtosios grupės laimėjimo, atsakomybė už šių metų „Antro šanso“ renginį tenka Švedijos fanų klubui.

Pirmą kartą po pertraukos šiame konkurse dalyvaujantis Lietuvos OGAE mūsų šaliai atstovauti pasirinko Aistę Pilvelytę, nacionaliniame finale užėmusią antrą vietą. Kaip seksis Aistei sužinosime vasarą, Galutinė konkurso data kol kas nėra paskelbta.

Aistės Pilvelytės pasirodymas nacionaliniame finale:

Nuotraukos šaltinis: aistepilvelyte.frype.lt

8 Komentarai

  1. Jo,butu idomu ar transliuos ar kaip kas kur?
    Nu butu idomu paziuret kaip Aistei seksis..

  2. Greičiausiai (bet dar nepatvirtinta) transliuos Švedijos televizija, kuri bus pasiekiama ir internetu.
    Tik nesupainiokit vieno dalyko – Aistė niekur neturės vykti ir pasirodyti, tiesiog bus rodomi vaizdo įrašai iš nacionalinių finalų 🙂

  3. Kokie durni tie inculto, galėjo Aistė laimėt reiketų protestuot

Komentuoti

Miroslav
„Eurodienos“ administratorius bei ilgalaikis redaktorius. 2007 metais įkūrė „Eurodienos“ pirmtakę „Eurosavaitę“.