Eurovizija 2008 (dalyviai)

„Kerštas už Kosovą” arba kaip lenkiškas laikraštis šmeižia savo atstovę

Šios savaitės lenkiško savaitraščio „Wprost” numeryje pasirodė straipsnis pavadintas „Kerštas už Kosovą. Lenkijos valdžia užtikrino pralaimėjimą „Eurovizijos” festivalyje”. Teksto autorius – Robertas Leščynski, kuris jau ne kartą neigiamai pasisakė „Eurovizijos” dainų konkurso tema.
Šįkart redaktorius Leščynskis bandė visaip įžeisti ir diskredituoti Lenkijos atstovę – Isis Gee.
Straipsnyje rašoma: „Kalbu apie tiek pat ginčijamą kiek artistiškai nekokią Isis Gee. Tos 36-metės iš Seattlo praeitis prasideda 2004 metais, kai ji persikelia į Varšuvą. Nors nuo vaikystės rodos meniškai reikšdavosi, jos istorija kaip balto lapo popierius – niekas JAV negirdėjo apie tokią vokalistę. Kaip teigia paskalos arba visiems žinoma paslaptis – to priežastimi gali būti faktas, kad tokios moters anksčiau nebuvo.” – čia žurnalistui greičiausiai pritrūko žinių, nes Isis Gee tai neseniai sukurtas pseudonimas, o tikras Lenkijos atstovės vardas Tamara Diane Wimer.
Toliaus tęsiama: „Kaip sako paskalos, o akys ir intuicija patvirtina, Lenkija, vakaruose laikoma homofobų valstybe, į „Euroviziją” siunčia transseksualę.”
Toliau R. Leščynskis straipsnyje pasirodo kaip visiškas dalyko, apie kurį rašo, neišmanėlis, teigdamas, kad pirmas pusfinalis vyks balandžio 24 dieną, kad Isis Gee laimėjo nacionalinę atranką tik komisijos dėka (nors iš tiesų ją palaikė ir žiūrovai), ir kitus dalykus.
Pasipiktinęs Lenkijos „Eurovizijos” gerbėjų klubas rašo, kad „visai viena yra neigiamai pasisakyti apie šį konkursą, o visai kas kita – savo mintis išreiškiant viešai šmeižiant nekaltą asmenį”.

Nuotraukos šaltinis: photosit.pl

Prenumeruoti
Pranešti apie
guest

2 komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Anonimas
Anonimas
prieš 2024 metus

Ji istiesu panasi i vyra… paziurekite i rankas, pecius =\ o vat koju nerodo… ir gerai kad nerodo :S

<a href='http://www.blogas.lt/profiles/Somewhere/'>Somewhere</a>
prieš 2024 metus

nesupratau.. kas cia per nesamone???
prie ko cia tas Kosovas?

Miroslav
„Eurodienos“ administratorius bei ilgalaikis redaktorius. 2007 metais įkūrė „Eurodienos“ pirmtakę „Eurosavaitę“.