Eurovizija 2009 (renginys)

„Eurovizija“ vyks Malmö, jei Švedija nugalės

Vienos iš realiausių šalių-pretendenčių nugalėti šių metų „Eurovizijoje“ – Švedijos – transliuotojas „STV“ oficialiai paskelbė, jog jei Charlotte Perrelli triumfuos „Eurovizijoje“, kitais metais šis konkursas vyks Švedijos mieste Malmö.
Pastaraisiais metais „Eurovizijos“ konkursas būdavo rengiamas šalies-nugalėtojos sostinėje. Švedija šią „tradiciją“ sulaužytų, kadangi šios šalies sostinės „Globen Arena“ (kurioje vyko 2000m. „Eurovizija“) tą laikotarpį, kai yra numatoma rengti 2009m. „Euroviziją“ yra užsakyta Švedijos Rankinio Lygos.
Malmö mieste „Eurovizijos“ konkursą „priimtų“ „Malmö Arena“.
Čia galite daugiau sužinoti apie šią areną, o taipogi, „pasinaudoti“ kameromis (paspauskite „Webkamera“), įtaisytomis ant arenos, šalia arenos, netgi pačioje arenoje (vaizdas atnaujinamas kas 10min.). Puslapis švedų kalba.

Nuotraukos šaltinis: www.malmo.se

11 Komentarai

  1. nu kas cia per slamstas? neidomu.. geriau eikit i lrytas.lt pazet video is Jeronimo koncerto =]p

  2. prisisnekes ir nelaimes! taip jiem ir reikia! 😛 jei butu svedam ola atstovaves tai tada dar juos ir palaikyciau.. bet jei sita lope laimes tai nusivilsiu eorovizija

  3. ola ir nevien gerai dainuoja bet kiek jam balu duotu kitos salys vien del jo grazaus snukelio!?

  4. As tikrai norejau kad ola laimetu ta nelemta svedijos atranka….. Bet ka padarysi…. :/
    jis butu paverges visas merginas savo groziu 😀 nes jis bent jau man yra vienas graziausiu dainininku…. 😀 ir jo balsas labai grazus

Komentuoti

Artūras
Vienas iš trijų pirmųjų „Eurodienos“ redaktorių, 2008 - 2010 metais pranešęs daugiau kaip 200 „Eurovizijos“ naujienų konkurso fanams Lietuvoje.