Vaikų Eurovizija

Rytoj ukrainiečiai išrinks atstovą „Vaikų Eurovizijai“

persyjNe paslaptis, jog šių metų „Vaikų Eurovizijos“ konkursas bus rengiamas Ukrainoje. Būtent ši šalis sekmadienį išrinks savo atstovą.

Nuo 21.00 val. tiesioginiame eteryje pasirodys 15 jaunųjų atlikėjų, įveikusių ankstesnius atrankos etapus. Nugalėtoją 50% nulems komisijos balsai, 50% žiūrovų skambučiai.

Deja, transliacija internetu nėra pasiekiama. Su visais finalistais galite susipažinti pažiūrėję žemiau esantį vaizdo įrašą:

Lapkričio 21 dieną vyksiančiame renginyje dalyvaus tik 13 šalių. Nepaisant puikaus pernai metų rezultato, Lietuvos atstovo neišvysime. To priežastis — finansavimo trūkumas. Iš „Vaikų Eurovizijos“ taip pat pasitraukė Bulgarija ir Graikija. Po metų pertraukos į konkursą sugrįžta Švedija.

11 Komentarai

  1. Nebuvo nei viena daina ypatinga, tik gal dvi patiko – paskutinė ir Anna Kudryashova.

  2. Kirkorovai ir Dimos Bilanai 😀
    o tas antras liliputas, kaip suprantu?
    šeip vos ne kiekvienas pasirodymas mane vienaip ar kitaip prajuokino 😀

  3. YxY, LIetuvoj irgi – kokia šalis, tokie ir atlikėjai – bebalsiai, vienos YVOS. Čia remiantis tavo logika. ;P

  4. Seip jei komisija vertins tai Ukraina turetu uzimti auksta vieta vaiku eurovizijoje, nes Alexanyan balsas tikrai geras, tuo labiau lyginant su jo amziaus vaikais 😉

  5. Ta liliputa XD Wikipedijoj yra. Šakes maniau jo nei uz ka neisrinks. Man ta daina ir jo balsas tragedija 😀 Faktas kad ukrainieciai neturi gero muzikos skonio 😉

  6. Pirmos dainos primena – Viktorijos Perminaitės „Aš rožė žydinti vėl ir vėl“. ;D

Komentuoti

Miroslav
„Eurodienos“ administratorius bei ilgalaikis redaktorius. 2007 metais įkūrė „Eurodienos“ pirmtakę „Eurosavaitę“.