Eurovizija 2009 (dalyviai)

Į Sashos Son(g) padėkos koncertą pateko ne visi norintieji

Ugnė Karaliūnaitė | Alfa.lt

Paskutinį pavasario šeštadienį sostinės „House of Music“ bare Sasha Son(g) žodžiais ir dainomis dėkojo už palaikymą besiruošiant ir vykstant „Eurovizijos“ konkursui Maskvoje.

Nors finaliniame konkurso koncerte Europos gyventojai nusprendė, kad Sasha Son(g) su daina „Love“ yra vertas likti tarp mažiausiai palaikymo sulaukusių atlikėjų, vaikinas koncerte tikino, padaręs viską, ką galėjo, su turimomis priemonėmis.

„Šis koncertas yra tas, kurio labiausiai ir laukiau“, – dėkodamas susirinkusiems gerbėjams kalbėjo Sasha Son(g).

Tačiau ne visi vaikino dainų paklausyti susirinkę gerbėjai pasiekė savo tikslą. Prie įėjimo į „House of Music“ jau prieš koncertą buvo nusidriekusi didžiulė eilė ir ne visiems pavyko pakliūti į barą. Kai kurie bandė įsiprašyti į koncertą nupirkę gėlių atlikėjui, kiti liko klausyti koncerto ant laiptų prieš įėjimą į barą.

Sasha Son(g) šeštadienio vakarą sulaukė kelis kartus daugiau svečių nei išlydėtuvių koncerte, kuris taip pat buvo nemokamas. „House of Music“ virto tvankia ir perpildyta koncertų sale.

Sasha Son(g) patekusiems į koncertą svečiams atliko jau viesiems gerai žinomas dainas, girdėtas „Muzikos akademijoje“, bei soliniuose vaikino koncertuose.

alfa

Koncerto kadrus galite išvysti paspaudę čia.

9 Komentarai

  1. As net nezinojau kad toks buvo, nu nieko sau as atsilikes nuo kulturinio ritmo 😀

  2. galėjo geriau padaryt kokį koncertą lauke, ar šiaip didesnėj erdvėj kad visi norintys tilptų 😀

  3. GALEJO PADARYTI TAIP BET TU SUPRANTI KAD JIEMS PINIIGU REIKIA O IR KUR TU LAUKE PASTATYSI INSTRUMENTUS.

  4. KONCERTAS BUVO UNREAL… o tie kas nepateko, pasimokys, kad i koncerta reikia ateiti 45 min iki przdzios, visur tai skelbiama visada, tad tegu kiti neverkia… 🙂 SASHA SAUNUOLIS!!!

Komentuoti

Miroslav
„Eurodienos“ administratorius bei ilgalaikis redaktorius. 2007 metais įkūrė „Eurodienos“ pirmtakę „Eurosavaitę“.