Šokių Eurovizija

„Šokių Eurovizijos“ nebus!

edc2009-nebus

Šiandien Europos Transliuotojų Sąjunga oficialiai pareiškė, kad trečiasis „Šokių Eurovizijos“ konkursas šiemet nebus rengiamas, nes nebuvo surinktas pakankamas dalyvaujančių šalių skaičius. Šių metų renginyje atsisakė dalyvauti kelios valstybės. Tarp jų Lietuva, Švedija, Austrija ir kt. Tuo tarpu debiutui ruošėsi tik Baltarusija.

Viena tokios situacijos priežasčių yra tai, jog krizės metu daugumos Europos televizijų biudžetai liko apkarpyti ir dalyvavimo mokesčiui transliuotojai nerado lėšų.

Šokių mėgėjai neturėtų labai nusiminti, nes konkursas nėra nutraukiamas, o tik perkeliamas kitiems metams. 2010 metų rudenį renginys, kaip ir planuota šiemet, vyks Azerbaidžano sostinėje Baku. Tuo tarpu Europos Transliuotojų Sąjunga, tikėdamasi po metų pritraukti daugiau dalyvaujančių valstybių, žada šiek tiek pakeisti renginio struktūrą ir taisykles.

Pirmieji du „Šokių Eurovizijos“ konkursai vyko Jungtinėje Karalystėje. 2007 metais renginyje dalyvavo 16 porų, 2008 metais — 14. Pernai Lietuvai atstovavę Karina Krysko su Sauliumi Skambinu užėmė garbingą ketvirtąją vietą.

19 Komentarai

  1. ai, man tai negaila.
    pailsėsim truputį 🙂
    bet va, jei vaikų eurovizijos nebūtų, tai pykčiau.

  2. Man tai asmeniskai sis konkursas pasirode nelabai vykes;DD tiesiog nuobodus ziureti..

  3. Seip labai gaila, kad nebus siemet, bet tuo paciu smagu kad ji bus kitais metais 😉

  4. Man visai patiko šokių Eurovizija. Labai patiko Londono vedėjai, kokie šmaikštūs, ir matėsi, kad tikri televizijos profesionalai, nenaudojo tų šabloniškų humoro niekelių stumdami laiką. Glasge buvo labai graži scena.

  5. Man patiko sokiu eurovizija,net labiau negu vaiku..jei dar ir ta atsauks tai po velniu 😀

  6. Pritariu, sito straispio komentarai visi pavirte i ekoniminio pobudzio, o cia juk ne apie tai snekama o paie eurovizija 😉

Komentuoti

Miroslav
„Eurodienos“ administratorius bei ilgalaikis redaktorius. 2007 metais įkūrė „Eurodienos“ pirmtakę „Eurosavaitę“.