Eurodiena.lt

„Eurodienos apdovanojimai 2009“: metų vyro ir moters vokaliniai pasirodymai

„Eurodienos apdovanojimai 2009“ – tai projektas, skirtas Lietuvos publikai simboliškai išrinkti tai, kas šių metų „Eurovizijoje“ buvo geriausia. Apdovanojimus sudarys 13 nominacijų, kurių nugalėtojus kviečiame rinkti neatsižvelgiant į dainų konkurso rezultatus. Nominacijos bus pristatytos per šešias dienas. Laimėtojus išrinksite Jūs – „Eurodienos“ skaitytojai. Balsavimas vyks dviem etapais:

 • Pirmas etapas — atranka. Kiekvienai nominacijai išrenkami 5 labiausiai to verti kandidatai. Keturis iš jų siūlydami renkate Jūs, penktąjį deleguoja „Eurodienos“ komanda. (balsavimas vyks iki birželio 7 dienos)
 • Antras etapas: skaitytojai kiekvienoje nominacijoje balsuoja už vieną iš penkių kandidatų (iki birželio 21 dienos)

Per tris dienas pristatėme šešias nominacijas. Liko dar septynios, todėl nieko nelaukdami judame tolyn.

Metų moters vokalinis pasirodymas: šis apdovanojimas yra skiriamas dalyvei už geriausią dainos atlikimą bei balsą, neatsižvelgiant į pačią dainą ar vaizdą scenoje.

Metų vyro vokalinis pasirodymas: apdovanojimas yra skiriamas dalyviui už geriausią dainos atlikimą bei balsą, neatsižvelgiant į pačią dainą ar vaizdą scenoje.

Norėdami balsuoti, spauskite „skaityti toliau“

13 Komentarai

 1. Vyro vokalinis pasirodymas —->>> Copycat, Alexander ir Sasha
  Moters vokalinis pasirodymas —>> Jade, Chiara, Malena, Patricia ir Yohanna
  (čia mano asmeninė nuomonė)

 2. Vyras-Alexander ir Sasha, Moteris-Yohanna ir Chiara:) o siaip tai prie moters vokalu reiketu priskirt ir Sandra Nurmsalu(Estija), bet ka jau padarysi xD

 3. Vyro vokalinis pasirodymas-Alexander Rybak,Sakis Rouvas.
  Moters vokalinis pasirodymas-Malena Ernman,Jade Ewen,Yohanna,Svetlana Loboda

 4. Is moteru buvo sunku sutilpti i penketuka, norejosi uz daugiau balsuoti, nes tikrai balsingos moterys dalyvavo sioje eurovizijoje. Ko nepsakyciau deja apie vyrus. Nubalsavau uz alexandra ir sasha, o daugiau nera ka ir rinkti.

 5. is vyru tai tik Sasha ir kroatas geriausais vokaliniais sugebejimais tarp vyru pasizymejo 🙂 o moteru gal daugiau: Sandra, Chiara, gal ispane dar, Yohanna, musu BAIBA 😀

 6. Vyro vokalas: Norvegas ir Danas
  Moters vokalas: Svedes, Turkes, Ruses ir Islandes 😀

Komentuoti