Eurovizija 2008 (dalyviai)

Pasirodė oficialus „Hero“ vaizdo klipas

charlotte-perrelli Oficialus 2008 metų „eurovizijos“ švedų atstovės Charlotte Parrelli dainos „Hero“ vaizdo klipas jau išleistas.

Klipe galite matyti Charlotte beveik visą laiką pilkame bei baltame fone, o taip pat su keliomis suknelėmis: žėrinčia
juoda vakarine suknele, balta, sidabrine ir auksine. Kelis kartus buvo pakeistos ir šukuosenos.

Charlotte Perelli „eurovizijoje“ jau nėra naujokė. 1999 metais ji atlikusi dainą „Take me to your heaven“ išplėšė pergalę. Lietuva tais metais jai skyrė tik 3 taškus. Švedija pasirodys antrame pusfinalyje 2-uoju numeriu. Apačioje patys galite pamatyti ir įvertinti klipą.

14 Komentarai

  1. hm.. nu ka as zinau.. man tai nepatiko visiskai. gal tik tos vieteles, kur nuoga mergina buvo nespalvota… tai ten patiko, o siaip… nea.;D~ be to, labai ryskiai matosi, kad dainininke ziopcioja ir kai kur nepataiko i zodzius. tai tiek.

  2. Sutinku. Neįdomus klipas. Taip pat patiko tos vietelės, kur nuoga, ir kur šešėlis šoko. Jau maniau kažkoks tai veiksmas prasidės, visgi dainoj daug „bumčikų“…

  3. o tas vaizdo ir garso nesuderinamumas tai eurodiena.wab.lt trukumas. Brokas tiesiog
    geriau eikite i eurovision.tv eurovision2008.org zymiai geresni ir atnaujinami greiciau puslapiai

  4. Mano nuomone, jau per daug iš jos tikimasi 2008 esc.. Bus kaip visad – planuosplanuos pirmą vietą ir špygą – užims kokią dešimtą. Nekart gi jau taip buvo su tom tariamom "žvaigždutėm".

  5. jus tik paziurekit… cia gi photoshopas vaiksciojantis.. nuotraukose patobulinanta, klipe ir… na o rytinesse laidose tai baisi kaip nezinau kas/….. as vis delto pasiliksiu savo nuomone…. ani lorak geriausia, graziausia, protingiausia, naturaliausia bei talentingiausia… ir ji jaucia savo daina… tas matosi pagal jos judesius.. o si tik stovi ir visiems rodo savo kreivas kojas po ta baisia sukne.. ka ji nori nustebint? nu gal kokius transvestitus (turbut net praeitu metu Danijos atstovas buvo geresnis) UKRAINE-FAVORITE

  6. Iterpkime čia Lietuvos istroijos…Prisimenate kaip Laura pasitikėjo savimi?Gavo špyga pusfinalyje…Nemanote kad ši istorija pasikartos šiais metais?

Komentuoti