Eurodiena.lt

Kas atspėjo Sashos Son(g) rezultatą?

sasha-son-ddPusantro mėnesio kvietėme Jus spėti Lietuvos atstovo „Eurovizijoje“ rezultatą. Sulaukėme beveik 500 įvairių variantų, pradedant pirma vieta finale (šį spėjimą pasirinko 12 žmonių), baigiant paskutine vieta pusfinalyje.

Tik trys mūsų skaitytojai išpranašavo, kad Sasha Son(g) įveiks pusfinalio barjerą, tačiau finale užims tik 23 vietą. Tiksliausiai iš jų buvo Rokas H., kuris suklydo tik trim taškais. Laimėtojo spėjimas buvo — 23 vieta finale, 26 taškai.

Nuoširdžiai sveikiname Roką. Jam atitenka žaidimo rėmėjo, internetinio knygyno ManoKnyga.lt 50 Lt vertės čekis, tad neabejojame, kad laimėtojas iš knygų gausos išsirinks puikią dovaną.

manoknygaRekomenduojame ManoKnyga.lt visiems, nes tai elektroninis knygynas, kuriame Jūs galite lengvai ir patogiai įsigyti norimas knygas neišeidami iš namų ir už mažesnę nei tradiciniuose knygynuose kainą. ManoKnyga.lt taip pat yra ypač tinkama vieta dovanų paieškai – jūsų išrinkta knyga pristatoma gavėjui su sveikinimo atviruku.

Dėkojame visiems dalyviams. Lauksime Jūsų kitąmet jau tradicija tapusioje spėlionėje.

4 Komentarai

  1. Jau mano ir naivumas. Tikejausi kad jis uzims trecia vieta 😀 😀 😀 😀 Sveikinu nugaletoja 😉

  2. Sveikinu Roką. Aš tikėjausi 12 vietos. 😀 kai dabar pagalvoju tai nerealu 12 vieta, bet ką čia žinia kaip būtų viskas buvę jei ne komisija.. 🙂 daug mano favoritų liko žemai, Švedija, Malta…

Komentuoti

Miroslav
„Eurodienos“ administratorius bei ilgalaikis redaktorius. 2007 metais įkūrė „Eurodienos“ pirmtakę „Eurosavaitę“.