Eurovizija 2008 (renginys)

Dar vienas Jeronimo repeticijos įrašas

16 Komentarai

 1. ant galo neisdainavo, ir susinervino. Siaip daugmaz gerai, tik kur tas zadetas judejimas, pastebejau tik kelis zingsnius

 2. joa paciam gale jam balsas kazkaip pastrigo tai juokinga net pasidare. bet kazkaip kazko dar truksta…..

 3. Nu kai nesimato kaip iš tikro filmuos tai nk negaliu pasakyt, bet man bent jau skamba geriau negu prieš tai buvęs;)

 4. Na,cia "pagavo" ji dar tik izangoje:)
  Siaip,juk tam ir yra repeticijos,kad visaip lauyti balsa ir pan:)

 5. Na, tą savo ranką tai jis išties gan juokingai daug kartų tiesė.. ;D Bet iš esmės tai repeticija nebloga..Nors balsas dainos pradžioje šiek tiek virptelėdavo, bet dainuoja jis super ir atrodo labai seksualiai, bet visgi NElietuviškai. :} Man įdomu, ar jis pasirodys susirišęs plaukus ar juos išsileis.

 6. nu negerai kad jis taip nervuojasi. Tas labai ant balso persiduoda… paskutinę natą sugebės išdainuot, jei nervus sutvardys, nes iš patirties žinau, kad jei jaudulys baisiai ima, tai nesitikėk gerai sudainuot, tuomet atrodo, kad gerklę kažkas sukausto. Na tikiuosi, kad Jeronimas išgers kokių valerijonų ar 50 gramų ir nebesinervins taip stipriai:)
  Ai, dar vienas dalykas man nepatiko, kad jis dviejose vietose dainuodamas ilgas natas kažkaip jas užlaužia. O gal jam tik netyčia taip išėjo. Nes pradžioje galvojau, kad blogas įrašas, o dabar jau lyg ir geras, bet vistiek tie du užlūžimai girdisi.

 7. Na,patalpinius jo interviu Esctoday svetaineje,komentarai pakankamai silti ir net kai kas pavadino : masterpiece:)

 8. Silpnai 🙁 Neisdajnuoja iki galo natu 🙁 jaudinasi vaikinas. Gali jaudulys pakisti koja 🙁 bet tikekimes, kad jeronimas susikaups ir pasirodys maximaliai gerai.

 9. Labai norėčiau, kad Jeronimui pasisektų. Labai šaunus vaikinas. Dabar po repeticijos įrašo matosi, kad truputį reiktų judesio į taktą ir geriau rankas į šonus, o balsą šiek tiek prilaikyti. Kažkaip anksčiau, kai švelniau dainavo, gražiau skambėjo.
  Vienaip ar kitaip – geriausios kloties, Jeronimai. Labai labai sirgsim ir pergyvensim.

 10. Blt kaip jus norit ta jaronima prastumt…Suvokit jus pagaliau realybe kad jis ne-pa-teks,nes reikia daryti sou,o ne tokiu sudus kokius daro jis.

 11. ne visada sou nugali. pvz pernai. kur tu ten matei sou pas ta serbijos atstove? as tai nemaciau. o kazkam daina istrigo ir viskas. taip kad niekada negali zinot kas papirks ziurovus. manau Jeronimas turi sansu.

 12. blin man geresnis pasirode pasirodymas atliktas per finala lietuvoi o cia paskutinej gaidoj lyg pasirode kad uz kiausiu jam paeme ir tiek besugebejo isrekt……..velnias o kas bus tiesiogini?

 13. Jeronimui reikia dainuoti taip kaip per finalą Lietuvoje. O čia jis ant žodžio daaaarkness padaro kažkokią nesąmonę.. Negražiai skamba. Aš iš pradžių galvojau, kad čia blogas įrašas, o pasirodo, kad jis čia specialiai taip užlaužia natą. Geriau lygiai tegul dainuoja.Nu tikrai gražiau skamba. Galėtų Jeronimo patarėjai įsiklausyt…

Komentuoti

Miroslav
„Eurodienos“ administratorius bei ilgalaikis redaktorius. 2007 metais įkūrė „Eurodienos“ pirmtakę „Eurosavaitę“.