Eurovizija 2009 (renginys)

Šįvakar – antrasis pusfinalis. Keturioliktas pasirodys Lietuvos atstovas Sasha Son(g)!

Šiandien 22.00 val. prasidės tiesioginė antrojo „Eurovizijos“ pusfinalio transliacija iš Maskvos. Pasirodys 19 šalių atstovai. 10 laimingųjų pateks į finalą: devynis išrinks žiūrovai ir vieną deleguos komisija. Keturioliktu numeriu savo dainą pristatys Lietuvos viltis – Sasha Son(g).

Transliaciją galėsite stebėti Lietuvos Televizijos eteryje arba internetu. Pastaruoju būdu transliacija bus pasiekiama LRT svetainėje bei oficialiame „Eurovizijos“ puslapyje. Žiūrovai Airijoje gali stebėti šou RTE2 kanalu.

Kviečiame pusfinalį praleisti kartu su „Eurodiena“. Nuo 21.45 val. svetainėje Jūsų laukia nuolat papildoma konkurso apžvalga, o komentaruose galėsite komentuoti ir diskutuoti su kitais „Eurodienos“ skaitytojais apie tai, ką matote. Taip pat galėsite balsuoti apklausose, matysite „Eurodienos“ redaktorių komandos įvertinimus.

Užsukti į „Eurodieną“ bus verta ir dėl kitų priežasčių — pusfinalio metu Jūsų laukia konkursas. KIEKVIENAS, kuris iki balsavimo pabaigos apžvalgos komentaruose atspės visus 10 finalistų, laimės raktų pakabutį su „Eurovizine“ Lietuvos vėliavėle.

Kad stebėti „Euroviziją“ būtų įdomiau ir paprasčiau, siūlome atsisiųsti ir atspausdinti specialiai „Eurodienos“ paruoštus lapus. Prieš savo akis turėsite visų dalyvių eilės numerius, galėsite rašyti savo įvertinimus, o paskui — ir vietas.

Vertikali versija skirta vienam žmogui, tuo tarpu horizontali yra pritaikoma keliems žmonėms — su didesniu lauku įvertinimams.

Antrasis pusfinalis
Antrasis pusfinalis (horizontali)

Failai atidaromi su „Adobe reader“ bei kitomis programomis, kurios palaiko PDF formatą.

Atidarymo ceremoniją pradės šokėjai. Skambės „Eurovizinės“ dainos, tačiau su tam tikrais rusiškais motyvais.  Scenoje matysime daug įvairių veikėjų: merginas, apsirengusias kaip rusiškos lėlės, dideles matrioškas, lokius. Po jų pasirodymo ant scenos išvysime vedėjus Natalija Vodianovą ir Andrėj Malachovą. Jie praneš, kaip reikės balsuoti, ir tuomet prasidės pasirodymai.

q1

q2

© Indrek Galetin (EBU), Alain Douit (EBU)
Pasirodymo numeris ir šalis Atlikėjas Daina
1. Kroatija Igor Cukrov feat. Andrea Lijepa Tena
2. Airija Sinead Mulvey & „Black Daisy“ Et Cetera
3. Latvija Intars Busulis Probka
4. Serbija Marko Kon & Milaan Cipela
5. Lenkija Lidia Kopania I Don’t Wanna Leave
6. Norvegija Alexander Rybak Fairytale
7. Kipras Christina Metaxa Firefly
8. Slovakija Kamil Mikulič & Nela Pociskova Let’Tmou
9. Danija Niels Brinck Believe Again
10. Slovėnija „Quartissimo“ feat. Martina Love Syphony
11. Vengrija Zoli Adok Dance With Me
12. Azerbaidžanas AySel & Arash Always
13. Graikija Sakis Rouvas This Is Our Night
14. Lietuva Sasha Son(g) Love
15. Moldova Nelly Ciobanu Hora Din Moldova
16. Albanija Kejsi Tola Carry Me In Your Dreams
17. Ukraina Svetlana Loboda Be My Valentine (Anti-Crisis Girl)
18. Estija „Urban Symphony“ Rändajad
19. Olandija „De Toppers“ Shine

Pertraukos

  1. Tarp Norvegijos ir Kipro (šnekės buvę „Eurovizijos“ nugalėtojai)
  2. Tarp Danijos ir Slovėnijos (kalbės vedėjai)
  3. Tarp Moldovos ir Albanijos

Pasirodžius visiems dalyviams, prasidės 15 minučių truksiantis balsavimas. Jo metu net du kartus bus pakartotos visos dainos (sutrumpintai, žinoma). Taip pat turėtumėme pamatyti dar vieną video, kuriame kalbės buvę „Eurovizijos“ nugalėtojai.

q3

© Indrek Galetin (EBU), Alain Douit (EBU)

Kol pusę Europos (tarp jų ir Lietuva) balsuos, scenoje pasirodymą surengs Rusijos baleto artistai (ko gero per LRT tuo metu bus reklama). Po jų pasirodymo matysime vaizdus iš „žaliojo“ kambario. Tai reikš, jog netrukus paaiškės dešimt į finalą keliaujančių dalyvių. Tikėkimės, kad tarp jų bus ir Lietuva.

59 Komentarai

  1. Kaip suprast niekada nepalaikiai lietuvos atsovu? :O bet tavo patriotiskumas lygu nuliui 😉

  2. aš nebekartosiu klaidos ir dešimtuką spėsiu tik po pasirodymų, bent jau mano atžvilgiu nemažai atstovų po pasirodymų nurašau 😀

  3. kaip bus taip 😀 veliau dar tingesiu rasyt 🙂 busiu susikoncentraves i tv 😀

  4. Aš manu taip pat.Gali nepatikti daina,bet savo šalies atstovus reikia palaikyti,juk jie atstovauja už mus visus, už Lietuvą.

  5. 🙂 na nesigincysim čia dėl patriotiškumo, aš kitaip šią sąvoką suprantu,(beje nesu lietuvė), bet nepadėkime diskutuoti dėl menkniekių, kad nenusiristume iki vieno žinomo portalo komentatorių lygio :). geriau palaikykime Lietuvos atstovą 🙂

  6. sveikinimai 🙂 labai džiugu.. aš labai labai tyliai, bet tikėjausi. ir man tikrai patiko Sashos pasirodymas.. 12 balų 😉

Komentuoti