Eurovizija 2009 (renginys)

Lietuviai pasirodymu patenkinti, bet dar ne 100 proc.

sasha-be-kepuresAnot M. Tylos, dar netenkina kai kurios techninės, vaizdo pateikimo detalės. „Prašome, kad Jonas Vilimas eitų ir aiškintųsi, kaip juos pataisyti. Tai yra grynai televiziniai minusai, tokie kaip, parodymas, kamerų priėjimas. Būtent vaizdinis pateikimas“, – sakė M. Tyla.

Sashos Son(g) vadybininkas negailėjo gerų žodžių savo globotiniui. Anot M. Tylos, Sasha Son(g) savo kūrinį atliko labai gerai, emocingai ir su dideliu pakilimu.

(…)

Lietuvos delegacijos Maskvoje vadovas Jonas Vilimas džiaugiasi, kad viskas pavyko geriau nei buvo numatyta. Anot jo, „įspūdis neblogas, vaizdas jau šiek tiek gerėja“.

„Sasha savo darbą atliko gana neblogai. Viskas tvarkoje su garsu, beveik viskas gerai su vaizdu“, – sakė prodiuseris.

Pasak J. Vilimo, apšvietimas taip pat sutvarkytos, bet „toli gražu ne iki jų įsivaizduojamo idealo“.

(…)

Lrt.lt J. Vilimas informavo, kad vaizdo projekcija nepakito, liko ta pati kaip ir anksčiau – sukurta rusų, panaudojant tam tikrus lietuviškosios elementus.

(…)

Keturioliktas repeticijos metu ant scenos lipęs Sasha Son(g), savo pasirodymą pradėjo sėdėdamas prie pianino, jam pritarė dvi vokalistės ir vokalistas. Po pirmojo priedainio juodu kostiumu ir juoda skrybėle pasipuošęs atlikėjas priėjo prie scenos krašto. Prieš paskutinįjį priedainį Sasha pirmą kartą nusiėmė skrybėlę ir dainos pabaigą sudainavo rusiškai. Pasirodymo pabaigoje Lietuvos atlikėjas laiko uždegtą deglą, o vaizo ekrane pasirodo žodis „viltis“.

Visą straipsnį skaitykite lrt.lt puslapyje

Dauguma užsienio reporterių, stebėjųsių pirmąją generalinę antrojo pusfinalio repeticiją, Lietuvos pasirodymą bei šansus dėl patekimo į finalą vertina teigiamai, neatmesdami tikimybės, kad Lietuva gali būti ta dešimtoji šalis, kurią į finalą deleguos komisija.

Nuotrauka: Alain Douit, Indrek Galetin (EBU)

50 Komentarai

 1. smagu, jei ir per pusfinalį skrybėlę nusiims 🙂
  ir gerai, jei bent kelis vaizdus parodys 😛

 2. Sakis Rouvas has sadly lost a lot of his edge, and This Is Our Night isn´t really a strong song- I like Sasha Son with Love more. 😀 😀 perskaiciau uzsienieciu komentara 😀

 3. „neatmesdami tikimybės, kad Lietuva gali būti ta dešimtoji šalis, kurią į finalą deleguos komisija“ – ta fraze ir parodo, kad jie is mandagumo tik taip sako, kad vertina teigiamai, bet akivaizdu patys tuo netiki. Komisija Lietuvai ir lieka vienintele viltis tuonelio gale. nes tokia depresiska daina ir visas pasirodymas – na tik lietuviams tai ir patinka… 😉

 4. o skrybeles geriau nenusiimtu, nes nieko gero po ja. (su ja nors graziau atrodo).

 5. Ech, Sasha Sasha, vel Lietuvos ivaizdis pagadintas 😀
  Beje, kodel jis negalejo apsirengti kaip Lietuvoje? Visas violetinis arba melynas (su uto slayku) butu – vis graziau ir originaliau negu mokyklinis svarkas.

 6. Kepure jisn usimete – looooooooooool. Dar ranka istiestu, kaip Lietuvoje ir butu 12 points, lol 😀

 7. His song is a cry for juries votes,but i doubt they will save him.good luck anyway :p

 8. Kas cia per parodija? Krc, balsavom uz normalu Sasha, o jis mums pashiko :/ Mes NENOREJOM kazkokio depresovo pristatymo. Ei,as 10 LITU aukojau

 9. Del aprangos as taip pat sutinku, violetinis melynas kostiumai – liux, o dbr juodas, ka jis cia sumaste, be to dar rusiskai paskutini stulpeli dainuos…tai WTF CIA?…

 10. Man tik keista, kad lietuviai visada ant galo padaro taip (viska daro kuo niuriau ir kvailiau), kad tik uz juos nebalsuotu nieks (isskyrus pacius lietuvius, esancius ne Lietuvoj ir dar jai jauciancius nostalgija).

 11. o aš negaliu žiūrėt į lietuvių komentarus kur jie suvarinėja savo atstovą. Jau užsieniečiai geriau vertina, o mes tokie kritiški saviškiam.. jei nepatinka geriau jau patylėt. 😀

 12. O uzsienieciai ka? Jie mandagus, todel nerezia tiesos i akis, kaip mes 😀 Na, dauguma.

 13. tikrai uzsienieciai ji palaiko labiau nei lietuviai…geda jums turetu buti…

 14. na matai ne uzsenieciai ji ir rinka o lietuviai, tai galim ka norim ta sakyt 😀

 15. i fnala GAL ir pateks, bet jame uzims 20-25 vietas. Tai bus tas pats, kas buvo ir su „4 fun“ 😉

 16. uz ko/ kaip tu ji palaikai? 🙂 geriausias palaikymas – tiesiai isvardijimas visu privalumu ir trukumu (aisku, subjektyvu tai). Nepainiok trukumu isvardijimo, kuriuos pastebiu, su zeminimu ar pan.
  O tas sukciojimas- palaikau palaikau, na ir ka tai duoda? tai trumpam gali ka nors nuraminti, bet tai nepadeda kritiskiau i save/situacija pasiziureti.
  As palaikau Sasha ta prasme, kad man RUPI, kaip jis atrodys rytoj, ir uz ji sirgsiu.

 17. Nieko blogo negaliu pasakyti apie pasirodyma , bet man atrodo kad pasikartos tas kaip ir anksciau nepateksim ;( kad ir kaip gaila .

 18. idomus jus zmones – tokie optimistai, ziuriu 😀
  Rasot taip uztikrintai, kad airiai, latviai, estai ir dar kelios slays tasku skirs. Nu jo, skirs, bet juk yra ir didesniu favoritu, tad nemanau, kad skirtu visus 12 tasku 😛 Beje, kaimynai kazkodel labai kukliai musu daina vertina 😀

 19. na kadangi estu pasirodymas simet labai stiprus, tiketina, kad latviai palaikys labiau juos. antra, kai kartu dalyvauja vienam pusf. ir LT ir EE, vien del to didesne tikimybe, kad daugiau balu bus skirta EE (Estijai), nes estus jie labiau visur palaiko, nei LT.
  Cia dar galit paziuret, kaip dabar latviai balsuoja:
  http://www.eirovizija.lv/lat/eirovizija/4729/?sort=balsi
  Mes esam cia septinti 😉
  na, cia idomu, kad visgi LT aplenkia EE (gal ir cia lietuviai pasistenge, o gal ir ne….)

 20. Nu,jeigu tokius komentarus kaip „He’s so cute“ laikyti paliakymu ir ekmes ESC, tai tebunie, lol 😀

 21. Butent, nei lenkai, nei latviai, tuo labiau estai ar baltarusai musu nepalaiko, kaip cia kai kurie tikisi. 😉
  Buso daugiau palaikymo iki to skandalo, jeigu pastebejote, o po to prasidejo nusivylimo banga. Ai, zodziu, kada ishsiusim TIKRAI gera daina su SOU, kaip Armenija siais metais, tai ir galesime kazko tiketis.

 22. Man tai Armenija ne tai, į ką norėčiau, kad lygiuotumėmės. Šeip čia visi palaiko tas palaiko tas. Žiūrėsit rytoj ar kas palaiko. Prisiminkit, kad nevisi čia sėdi tam intere. Ir jai čia jau max 1000 žmonių kažką pasakė, kad nepatinka, tia dar nereiškia, kad visiems nepatinkame. Todėl. Gal patylime ir palaukiame rytojaus? 😉 O td… Jau galėsime daryti išvadas 🙂

 23. O, bet su tais kitais zmonemims dar baisiau, nesj ie nezinos paie skandala su video, taip kad bus pish pis. Pirma reakcija bus: wtf is this? arba again one more borring ballad from Lithuania 😀

 24. Aš netgi manau, kad tie kurie nesidomėjo labiau balsuoti gali. Čia maždaug daug kam bus, oh tas skandalų kelėjas, taškų negaus. ir pan… Nors žinai, EUROVIZIJA žiūri daug paprastų žmogelių, nesuprantančių apie muziką ir jei Jie mėgsta lėtesnę muziką pabalsuoja už atlikėją su balade ar pan, jei miela klausyt. Tik va mes čia tokie “kritikuotojai“ nuvarytume du gaidelius padainuotume ir išsišiepę nuliptume ;D O kritikuoti mes pirmi ;>

 25. musu siuolaikines muzikos industrija apgailetina, todel siunciame talentingesnius altikejus, kuriems abai „ne prie stiliaus“ daugiau pajudeti ar kazka keisti.

 26. No stress moterys balsuos. :>
  Už vyrą, kuris dainuoja baladę.
  Tokie mums patinka.

 27. Gejai balsuos už tą, kur balso neturi ir lievai šoka ;D jIS atrodo kaip gėjus ;>

 28. Jo. Man nepatinka tas Jo kojytės kratymas. ;D iR TAS ŠUOlis kartojasi bla bla bla kartų ;/

 29. Labai saunu, kad viskas po truputy gereja, tikiuosi pateksi y finala, bet svarbiausia buti patenkintam pats savimo, o is to viskas ir gimsta. Sekmes!

 30. jeigu komisija nedeleguos, tada sansu patekti neturime. nieks uz mus deja nebalsuoja. nebent daina butu afigenai nereali, o sashos son daina deja tokia tikrai nera.

 31. Tai visgi jiems nepavyko issireikalauti ko norejo, matyt per silpnai reikalavo arba to paprasciausiai nemoka daryti 😉

Komentuoti

Miroslav
„Eurodienos“ administratorius bei ilgalaikis redaktorius. 2007 metais įkūrė „Eurodienos“ pirmtakę „Eurosavaitę“.