EBU nuotr.
AnonsaiGyvenimas po Eurovizijos

„Eurovizijoje“ nugalėjusi Šveicarijos muzikos žvaigždė Nemo koncertuos Lietuvoje

„Eurovizijos“ finalą prieš mėnesį laimėjusi Šveicarijos muzikos žvaigždė Nemo surengs koncertą mūsų šalyje. Kaip rašoma pranešime žiniasklaidai, vienintelis Nemo koncertas Lietuvoje įvyks kitų metų balandžio 11-ąją „Compensa“ koncertų salėje Vilniuje.

YouTube player

Nemo muzikos karjerą pradėjo prieš aštuonerius metus – nuo 2016-ųjų singlais išleidžiamos dainos tampa sėkmės sulaukusiais hitais. 2017 m. pasirodęs singlas „Du“ Šveicarijoje buvo parduotas platininiu tiražu, tais pačiais metais išleista daina „Ke Bock“ – auksiniu tiražu.

2024 m. ryškiausiomis spalvomis sužibusi spalvingoji popžvaigždė Nemo nugalėjo „Eurovizijos“ finale, kur su daina „The Code“ surinko 591 tašką – ketvirtas didžiausias taškų skaičius per visą konkurso istoriją.

Daina-laimėtoja pateko į perkamiausių hitų sąrašus ne tik Šveicarijoje, Suomijoje, Vokietijoje, Airijoje, Italijoje, Nyderlanduose, Norvegijoje, Švedijoje ir Jungtinėje Karalystėje, bet ir pasauliniame „The Billboard Global 200“ tope.

Nemo groja keliais instrumentais ir jau spėjo pelnyti ne vieną Šveicarijos muzikos apdovanojimą. Pirmuosius apdovanojimus laimėjo 2017-aisiais, o 2018-ieji metai buvo dar sėkmingesni: svarbiausioje Šveicarijos muzikos apdovanojimų ceremonijoje laimėti geriausio solo atlikėjo, geriausio proveržio, geriausio koncertinio atlikėjo ir geriausio hito apdovanojimai.

YouTube player

Nemo Mettler šiuo metu gyvena Berlyne ir tapo pirmąja savęs jokiai lyčiai nepriskiriančia žvaigžde, nugalėjusia „Eurovizijoje“. Dainų konkurso finale laimėjusi daina „The Code“, lyginta su Džeimso Bondo filmuose skambančia muzika ir garsiąja ispaniškos habaneros melodija iš Georges’o Bizet operos „Karmen“, Nemo pavertė pasauline garsenybe.

Pranešimas spaudai

Prenumeruoti
Pranešti apie
guest

0 komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus