Eurodiena.ltEurovizija 2009 (renginys)

„Eurovizijos“ pusfinalių lentelės atspausdinimui

Kad stebėti „Euroviziją“ būtų įdomiau ir paprasčiau, kaip ir kasmet, siūlome atsisiųsti ir atspausdinti specialiai „Eurodienos“ paruoštus lapus. Prieš savo akis turėsite visų dalyvių eilės numerius, galėsite rašyti savo įvertinimus, o paskui – ir vietas.

Vertikali versija skirta vienam žmogui, tuo tarpu horizontali yra pritaikoma keliems žmonėms — su didesniu lauku įvertinimams.

Atsisiųsti:
Pirmasis pusfinalis
Pirmasis pusfinalis (horizontali)

Antrasis pusfinalis
Antrasis pusfinalis (horizontali)

Failai atidaromi su „Adobe reader“ bei kitomis programomis, kurios palaiko PDF formatą.

23 Komentarai

 1. Aš tokias lenteles visada darydavau.. 😀
  Šį kart nereiks, nes šitos pravers 🙂

 2. Kaip ir visąlaik… (: Dėkui, reiks turbūt atsispausdinti, pasijusiu kaip viena iš vertinimo komisijos ;DDDD

 3. Dėl lentelės prašymas > trūksta skilties tos kur reiktų surašyt vardus(tie kurie balsuoja). Juk suprantate, kad spausdinti 8~ lenteles nesąmonė. Kurkas geriau vienoje lentelėje surašyt visų „vertintojų“ balus. Taip kurkas paprasčiau vėliau suskaičiuot nugalėtoją. Suprantu, kad vertinimų skalėje daug vietos palikote, bet kur vardus rašyti ?

  P.S. Niekad dar neteko žiūrėt Eurovizijos mažiau nei 6 ir tokias lenteles VISADA darau… tiesa jau nuo pereitų metų Eurodiena.lt palengvino šį darbą, tik va ne visai tokios jūsų lentelės kokių aš norėčiau.

  /Bevardis/

 4. Dar papildysiu ten kur žodis įvertinimas, tai jo neturėtų būti(ir taip aišku). Ir išvis turėtų būti visa atskira eilutė viršuje, ten pradžioje turėtų būti užrašas „šalis – daina“, poto ten kur įvertinimai tuščia (tam kad surašyt vertintojų vardus), o gale turėtų būt „taškai“ ir tada „vieta“. Ar pan. 🙂 Žinau, visada galima pasidaryt pačiam, tam aš tikrai nepagailėsiu laiko, tiesiog aš siūlau savo variantą, kuris manau geresnis, jei Eurovizija žiūri ne vienas ar du žmonės, o daugiau…

  /Bevardis/

 5. Visad galima su liniuote ir tušinuku padalinti tą dalį įvertinimai į reikiamas dalis, savo nuožiūra 🙂 kitąkart (gal jau per finalą) stengsimės palikti tuščia vietą ten, kur „įvertinimai“ 🙂 ką galiu pasiūlyti, tai prasitęsus lentelę vardus užrašyti apačioje, ar kaip geidžia fantazija 🙂

 6. labai gražiai paruoštos lentelės, ir, nors mano atmintis siaubinga, nemanau, kad man jų prireiks 😀
  kai žiūriu Euroviziją, negali man trukdyt jokie dalykai, kad susikaupčiau 😉

Komentuoti

Miroslav
„Eurodienos“ administratorius bei ilgalaikis redaktorius. 2007 metais įkūrė „Eurodienos“ pirmtakę „Eurosavaitę“.