Alex Reside nuotr.
Dalyviai

Jungtinei Karalystei 2024-ųjų metų „Eurovizijoje“ atstovaus Olly Alexander

Gruodžio 16 dieną paaiškėjo dar vienos šalies atstovas 68-ajame „Eurovizijos“ dainų konkurse – Jungtinės Karalystės transliuotojas BBC paskelbė, kad šalies garbę Malmėje gins atlikėjas Olly Alexander.

Olly Alexander gimė 1990 metų liepos 15 dieną ir yra Jungtinės Karalystės atlikėjas bei aktorius. Jis geriausiai žinomas kaip buvęs grupės „Years & Years“, kuri vėliau tapo individualiu Olly Alexander projektu, vokalistas. Jis yra laikomas vienu pažangiausių  pop atlikėjų. Olly yra išleidęs 2 albumus, kurie buvo pakilę iki pirmos vietos Jungtinėje Karalystėje, turi 10 dainų, patekusių į šalies Top 40 sąrašą ir neseniai buvo apdovanotas „BRIT Billion Award“ už 6,5 milijardo perklausų visame pasaulyje.

YouTube player

Olly lankė pradinę mokyklą Koleforde, o vėliau ir bendrojo lavinimo mokyklą. Šioje mokykloje atsiskleidė jo aktoriniai sugebėjimai, jis vaidino dviejuose mokyklos spektakliuose. Pabaigęs mokyklą, atlikėjas studijavo scenos menus Herefordo menų kolegijoje. Laikraštis „The New York Times“ rašė, kad pirmąją savo dainą Olly sukūrė būdamas dešimties.

Atlikėjas neslepia, kad priklauso LGBTQ+ bendruomenei ir kaip tik ragina apie tai kalbėti garsiai, inicijuoja įvairias LGBTQ+ palaikymo ir patyčių mažinimo kampanijas. Atlikėjas yra prabilęs ir apie paties išgyventas patyčias, valgymo sutrikimus bei nerimo priepuolius, patirtus jam būnant trylikos ir besitęsiančius iki dabar.

Pats Olly teigia, jog mėgo žiūrėti „Euroviziją“ nuo mažų dienų ir labai džiaugiasi, kad turės galimybę atstovauti savo šaliai šiame konkurse. Jį visada žavėjo „Eurovizijos“ atmosfera, skirtingi muzikos stiliai, teatrališki pasirodymai ir skirtingos emocijos.

Daina, su kuria Olly Alexander atstovaus Jungtinei Karalystei 2024-ųjų „Eurovizijoje“, bus išleista vėliau.

Prenumeruoti
Pranešti apie
guest

0 komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus